Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Wild Trucks (PC)

Wild Trucks PC

Wild Trucks to wyprodukowane przez firmę TopWare Interactive zręcznościowe wyścigi samochodowe. Gracze mają okazję wziąć udział w rywalizacji kierowców amerykańskich ciężarówek, ścigających się na zróżnicowanych pod względem wyglądu i nawierzchni trasach.

Wyścigi | samochodowe | ciężarówki

PC Windows
Okładka Wild Trucks (PC)

wydawca: TopWare Poland

wydawca PL: TopWare Poland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16grudnia2009

16grudnia2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wild Trucks to niskobudżetowa gra, której tematem są wyścigi wielkich ciężarówek. Producent do naszej dyspozycji oddał dziewięć modeli samochodów, wzorowanych na maszynach produkowanych i eksploatowanych w Stanach Zjednoczonych. Poszczególne modele różnią się między sobą w głównej mierze wyglądem, a zastosowany model jazdy jest bardzo zręcznościowy, zachęcając tym samym do wykonywania wielu ryzykownych manewrów.

Kolejne zawody rozgrywane są w trzech różnych sceneriach i mowa tu zarówno o terenach leśnych jak i o pokrytych asfaltem torach wyścigowych. Każda z tras obfituje w liczne skróty, dzięki którym możemy szybciej dotrzeć do celu. Oprócz klasycznych wyścigów, w których walczymy z innymi mistrzami kierownicy nie zabrakło także trybu kolekcjonerskiego oraz pojedynków z czasem, gdzie jak najszybciej musimy docierać do kolejnych punktów kontrolnych.

Zmagania wielkich ciężarówek możemy obserwować z kilku ujęć, między innymi z kamery położonej za pojazdem lub na jego masce. Warto zauważyć, że na ekranie oprócz mapy okolicy znajduje się strzałka wskazująca drogę do najbliższego punktu kontrolnego lub do mety.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 4,5 / 10 na podstawie 97 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Wild Trucks

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Wild Trucks

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 150 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Premiery gier w Polsce (14-20 grudnia)
Premiery gier w Polsce (14-20 grudnia)

wiadomość21 grudnia 2009

Wbrew pozorom ostatni tydzień przed Świętami nie obfitował w premiery nowych tytułów. Do sprzedaży trafiły zaledwie trzy nowości, w dodatku żadna z nich nie była od dawna wyczekiwanym hitem. Szczegóły w poniższym zestawieniu.