Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Karaoke - Gry Nintendo Wii

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce karaoke na platformę Wii.

Wii

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

karaoke
Disney Sing It: Family Hits
Disney Sing It: Family Hits

Towarzyskie 3 sierpnia 2010

Kolejna muzyczna gra karaoke, stworzona przez doświadczone studio Zoe Mode, która tym razem umożliwia zmierzenie się z repertuarem muzycznym znanym z filmów Disneya.

Let's Sing 2017
Let's Sing 2017

Towarzyskie 14 października 2016

Towarzyska gra muzyczna typu karaoke, będąca kolejną odsłoną serii tworzonej przez studio Voxler Games. Zabawa w Let’s Sing 2017 polega na jak najdokładniejszym zaśpiewaniu jednej z kilkudziesięciu dostępnych piosenek, wśród których znalazły się najgorętsze hity radiowe, takie jak Avicii – Waiting For Love, Jason Derulo – Want To Want Me, Zara Larsson – Lush Life, LMFAO – Sexy And I Know It, Robin Schulz feat. Francesco Yates – Sugar, Twenty One Pilots – Stressed Out i inne.

Let's Sing 2019
Let's Sing 2019

Towarzyskie 3 marca 2019

Kolejna część cyklu gier muzycznych Let’s Sing, która pozwala sprawdzić się w roli wokalisty. Tytuł umożliwia zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie przyjaciół. Za jego opracowanie odpowiada studio Voxler Games.

We Sing Encore
We Sing Encore

Towarzyskie 6 sierpnia 2010

Gra muzyczna pozwalająca nam na zabawę w popularnym stylu karaoke i zaśpiewanie czterdziestu utworów pochodzących z różnorodnych gatunków muzycznych. Dodatkową atrakcją jest możliwość zabawy dla czwórki graczy jednocześnie. Produkcja charakteryzuje się dużą ilością zróżnicowanych trybów rozgrywki.

Let's Sing 2018
Let's Sing 2018

Towarzyskie 20 października 2017

Kolejna odsłona muzycznej serii Let’s Sing, która testuje umiejętności wokalne swoich graczy. Z tytułem możemy bawić się zarówno w pojedynkę jak i w grupie kilku znajomych. Produkcja zawiera trzydzieści hitowych piosenek, które zajmowały pierwsze miejsca na światowych listach przebojów.

Karaoke Revolution Presents: American Idol Encore 2
Karaoke Revolution Presents: American Idol Encore 2

Towarzyskie 18 listopada 2008

Kolejna odsłona popularnej serii gier muzycznych, podejmujących tematykę karaoke. Tym razem mamy okazję wzięcia udziału w amerykańskiej wersji popularnego programu "Idol".

Karaoke Revolution Presents: American Idol Encore
Karaoke Revolution Presents: American Idol Encore

Towarzyskie 5 lutego 2008

Karaoke Revolution Presents: American Idol jest kolejną częścią popularnej serii gier muzycznych, traktujących o zabawie w tytułowe karaoke. Tym razem ludzie z korporacji Konami sprzymierzyli się z pracownikami studia Blitz Games, aby zaserwować miłośnikom śpiewania do mikrofonu produkt, bazujący na amerykańskiej wersji hitowego programu telewizyjnego pt. Idol.

Disney Sing It
Disney Sing It

Towarzyskie 14 października 2008

Gra muzyczna, nawiązująca do produktów z serii "SingStar". Stajemy przed możliwością wyśpiewania ponad 30 piosenek, znanych z takich programów jak "High School Musical", "Hannah Montana" czy "Aly & AJ".

Disney Sing It: High School Musical 3: Senior Year
Disney Sing It: High School Musical 3: Senior Year

Towarzyskie 28 listopada 2008

Muzyczna gra karaoke oparta na motywach znanego filmu dla młodzieży wytwórni Disney. Jego miłośnicy rozpoznają 25 charakterystycznych piosenek. Gracze śpiewają piosenki korzystając z wyświetlanych na ekranie tekstów, podziwiając ciekawe animacje tle i robiąc użytek z podpowiedzi.

Karaoke Joysound
Karaoke Joysound

Towarzyskie 29 lipca 2009

Karaoke Joysound jest grą muzyczną, w której możemy przetestować nasze umiejętności wokalne. To co odróżnia tę produkcję od szeregu innych podobnych to ogromna biblioteka ponad 1000 utworów muzycznych, do których otrzymujemy dostęp po opłaceniu specjalnego abonamentu.

We Sing 80s
We Sing 80s

Towarzyskie 4 października 2012

Gra muzyczna, przenosząca nas w świat popowych i rockowych hitów z lat 80. W czasie zabawy mamy okazję przetestować swoje umiejętności wokalne oraz wyczucie rytmu i tempa w ponad 30 znanych utworach z epoki. Tytuł pozwala na wspólną rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy oraz oferuje zróżnicowane tryby gry.

Disney Sing It: Party Hits
Disney Sing It: Party Hits

Towarzyskie 12 października 2010

Kolejna część popularnej serii gier muzycznych. Stajemy przed okazją do wyśpiewania największych imprezowych hitów od takich wykonawców jak Ashley Tisdale, Selena Gomez czy Black Eyed Peas.

We Sing: Robbie Williams
We Sing: Robbie Williams

Towarzyskie 12 listopada 2010

We Sing: Robbie Williams to wyprodukowana przez studio Le Cortex gra muzyczna, bazująca na utworach popularnego piosenkarza pop. Gracze mogą wypróbować swoje umiejętności wokalne w karaoke z 25. przebojami Robbiego Williamsa. Ocenie podlegają m.in. wyczucie rytmu, intonacja i barwa głosu. Twórcy przewidzieli wiele wariantów zabawy, w której uczestniczyć mogą maksymalnie 4 osoby.

Karaoke Revolution
Karaoke Revolution

Towarzyskie 20 listopada 2009

Karaoke Revolution to jedyna gra tego typu dostępna na wszystkie konsole obecnej generacji. Rozśpiewany gracz łapie w rękę mikrofon by zmierzyć się z najnowszymi piosenkami i swoim muzycznym talentem.

Disney Sing It: Pop Hits
Disney Sing It: Pop Hits

Towarzyskie 6 października 2009

Disney Sing It: Pop Hits to trzecia część cyklu gier muzycznych sygnowanych logo Disneya, pozwalająca pobawić się nam w domowe karaoke.

We Sing Pop! (2012)
We Sing Pop! (2012)

Towarzyskie 23 marca 2012

Gra muzyczna dająca możliwość zaśpiewania aż trzydziestu przebojów światowej sceny muzyki pop. Produkcja francuskiego studia Le Cortex pozwala na zabawę czterem graczom jednocześnie. Podobnie jak w innych tytułach z tej serii znajdziemy tutaj pokaźną ilość różnorodnych trybów rozgrywki.

We Sing Deutsche Hits 2
We Sing Deutsche Hits 2

Towarzyskie 26 listopada 2012

Druga część gry muzycznej dającej nam możliwość zaśpiewania trzydziestu największych przebojów pochodzących prosto z Niemiec. Produkcja oferuje możliwość zabawy czterem graczom jednocześnie i daje szansę rywalizacji w kilku zróżnicowanych trybach rozgrywki.

We Sing Deutsche Hits
We Sing Deutsche Hits

Towarzyskie 26 maja 2011

Gra muzyczna dająca nam możliwość zaśpiewania 40 największych przebojów pochodzących prosto od naszych zachodnich sąsiadów. Produkcja daje możliwość zabawy czterem graczom jednocześnie i charakteryzuje się szeroką gamą różnorodnych trybów rozgrywki.

We Sing UK Hits
We Sing UK Hits

Towarzyskie 30 września 2011

Gra muzyczna dająca nam możliwość zaśpiewania 40 największych przebojów brytyjskiej sceny muzycznej. Produkcja pozwala na zabawę czterem graczom jednocześnie i charakteryzuje się bogatą gamą różnorodnych trybów rozgrywki.

We Sing Down Under
We Sing Down Under

Towarzyskie 31 marca 2011

Gra muzyczna pozwalająca nam na odśpiewanie kilkudziesięciu największych hitów australijskiej sceny. Produkcja pozwala na wspólną zabawę czterem graczom jednocześnie i zawiera szereg różnorodnych trybów rozgrywki.

We Sing Rock!
We Sing Rock!

Towarzyskie 11 listopada 2011

Gra muzyczna umożliwiająca odśpiewanie kilkudziesięciu największych hitów światowej sceny rocka. Produkcja pozwala na wspólną zabawę czterem graczom jednocześnie i zawiera szereg różnorodnych trybów rozgrywki przeznaczonych także dla solowych wykonawców.