Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Karaoke Joysound (Wii)
OkładkaKaraoke Joysound (Wii)

Karaoke Joysound Wii

Karaoke Joysound jest grą muzyczną, w której możemy przetestować nasze umiejętności wokalne. To co odróżnia tę produkcję od szeregu innych podobnych to ogromna biblioteka ponad 1000 utworów muzycznych, do których otrzymujemy dostęp po opłaceniu specjalnego abonamentu.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke Joysound Premiera Wii

29lipca2009

producent: Hudson Soft wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Karaoke Joysound jest grą muzyczną, dzięki której przekonamy się jaką wartość mają nasze zdolności wokalne. To co odróżnia grę od dziesiątek podobnych jej produkcji to ogromna biblioteka utworów muzycznych, z których mogą korzystać gracze. Za stworzenie tytułu odpowiada japońskie studio Hudson, a jego zachodnim dystrybutorem jest firma Konami.

Podstawowy model zabawy nie rożni się za bardzo od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne gry karaoke. Na ekranie telewizora wyświetlany jest tekst piosenki wraz z liniami symbolizującymi jej fragmenty. Zmieniają one kolor w zależności do tego jak dobrze uda nam się wpasować śpiewem w oryginalne brzmienie utworu. W tle możemy obserwować stworzonego przez nas trójwymiarowego awatara. Za każdy udany występ otrzymujemy punkty, które wydajemy na ubrania i akcesoria dla wirtualnego alter ego, a także nowe dekoracje i scenografię. Poza standardowymi trybami rozgrywki, Karaoke Joysound oferuje także możliwości zabawy z kilkoma mini grami, przeznaczonych dla maksymalnie ośmiu osób.

Na płycie znajdziemy 30 zróżnicowanych gatunkowo przebojów, są one jednak jedynie przedsmakiem tego co czeka na graczy, jeżeli zdecydują się opłacić specjalny abonament. Dzięki niemu otrzymujemy dostęp do zbioru ponad 1000 szlagierów, podzielonych na rozmaite kategorie. Są one bezpośrednio ściągane z serwerów producenta wprost do naszej konsoli. Zapłaty dokonujemy za pomocą punktów Wii. Wykupujemy jednodniową, trzydniową lub miesięczną subskrypcję.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Karaoke Joysound: Odpowiednia dla każdego wieku.