Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Who's Your Daddy (PC)
OkładkaWho's Your Daddy (PC)

Who's Your Daddy PC

Przygotowana przez niezależnego twórcę Joe Williamsa przy wsparciu użytkowników Kickstartera gra symulacyjna, ukazująca trudy sprawowania opieki nad dzieckiem.

Symulacje | FPP | humorystyczne | na 2 osoby | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Who's Your Daddy Premiera PC

13maja2016

Steam

13maja2016

Who's Your Daddy na PC to niezależna produkcja stworzona przez mało znanego dewelopera Joe Williamsa, który na swoim koncie ma mobilne aplikacje w postaci TriCaster oraz Colour Pop!. Tytuł został sfinansowany na Kickstarterze, gdzie twórca poprosił o 1500 dolarów, a ostatecznie otrzymał od zainteresowanych osób blisko 2,5 tysiąca dolarów.

Fabuła

Fabuła nie jest najmocniejszą stroną Who's Your Daddy, ponieważ podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad dzieckiem albo jego ojcem, a naszym zadaniem jest rozrabianie, w przypadku małego bohatera, oraz pilnowanie swojej pociechy, gdy gra się rodzicem. To właściwie wszystko. Joe Williams chciał za pomocą tej gry pokazać, jak trudna może być opieka nad małym człowiekiem.

Mechanika

Who's Your Daddy na PC przeznaczone jest do zabawy w multiplayerze. Jeden z graczy wciela się w ojca i musi cały czas mieć na oku swoje dziecko, które non stop pakuje się w tarapaty. W związku z tym trzeba zakładać specjalne zamki na meble, wyjmować pociechę z piekarnika, mierzyć temperaturę, gdy zachoruje itd. Druga osoba przejmuje kontrolę nad maluchem i jego zadaniem jest zrobienie sobie krzywdy, np. poprzez picie i jedzenie nieodpowiednich rzeczy, wkładanie sztućców do kontaktów i nie tylko. Dodatkową zdolnością dziecka jest chowanie się w różnych zakamarkach domu oraz podkradanie ojcu ważnych przedmiotów, np. lekarstw. Oprócz tego rozgrywka urozmaicana jest przez zadania poboczne. Przykładowo, sprzątając zabawki jako ojciec, zdobywamy power-upy, w postaci chociażby niewidzialności (Peek-A-Boo), które ułatwiają osiągnięcie głównego celu.

Kwestie techniczne

Who's Your Daddy na PC to trójwymiarowa produkcja z prostą oprawą graficzną. W grze nie znajdziemy zaawansowanych i realistycznych animacji, wysokiej jakości tekstur czy też ogromnego przywiązania do detali.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 8,7 / 10 na podstawie 472 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.0 / 10 na podstawie 84 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Who's Your Daddy: Odpowiednia dla każdego wieku.