Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Wheels of Destruction: World Tour (PS3)

Wheels of Destruction: World Tour PS3

Wheels of Destruction: World Tour to wieloosobowa postapokaliptyczna strzelanina z udziałem pojazdów wyposażonych w śmiercionośne bronie. Walczymy na specjalnie przystosowanych do tego arenach rozrzuconych po świecie strawionym nuklearnym konfliktem.

Akcji | samochodowe | kooperacja | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Wheels of Destruction: World Tour (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

3kwietnia2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wheels of Destruction: World Tour to efektowna gra akcji, w której główną rolę pełnią uzbrojone po zęby samochody. Tytuł jest debiutem studia Gelid Games, dostępnym wyłącznie w sieciowej platformie Sony Entertainment Network.

WoD pomysłem na rozgrywkę mocno przypomina serię Twisted Metal. Podobnie jak tam, tak i tutaj również bierzemy udział w szalonych starciach pomiędzy pojazdami. Auto wybieramy spośród pięciu futurystycznie wyglądających wehikułów. Każdy z nich charakteryzuje się unikatowym uzbrojeniem i parametrami, co z kolei przekłada się na sposób walki i sterowanie. Walczymy na pięciu arenach rozrzuconych w różnych częściach post-apokaliptycznego świata. Lokacje są podatne na zniszczenia i skonstruowane w taki sposób, aby pojedynki przynosiły jak najwięcej frajdy i emocji.

Program oferuje kilka trybów rozgrywki sieciowej. Oprócz standardowego Deathmatchu do wybory jest także tryb King of the Hills polegający na utrzymaniu we władaniu fragmentu terytorium oraz Capture the Flag, w którym przejmujemy flagi przeciwnika zdobywając w ten sposób punkty.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Wheels of Destruction: World Tour

Klasyfikacja PEGI Wheels of Destruction: World Tour

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Wheels of Destruction: World Tour

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • Playstation Network