Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka WeeWaa (Wii)

WeeWaa Wii

Wiiwaa

Produkcja zręcznościowa przeznaczona dla najmłodszych graczy, oferująca unikalną mechanikę rozgrywki i wykorzystująca do działania maskotkę WeeWaa.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka WeeWaa (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

anulowana

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

WeeWaa to unikalna zręcznościówka opracowana przez studio Zoink z myślą o najmłodszych użytkownikach konsoli Nintendo Wii. Jej największym atutem jest pomysł – w grze rola kontrolera przypada bowiem maskotce WeeWaa, do której przed rozpoczęciem rozgrywki wkłada się Wiimote’a.

System rozgrywki jest bardzo prosty. Wcielając się w wirtualnego WeeWaa przemierzamy niezwykłą krainę, walczymy z jej wrogo nastawionymi mieszkańcami i bierzemy udział w ponad dwunastu zróżnicowanych i zabawnych mini-grach. Niemal wszystkie ruchy, jakie wykonujemy maskotką przenoszone są na ekran.

Aby zwyciężyć w starciu z przeciwnikiem należy potrząsnąć maskotką, bądź też zakraść się do niego od tyłu i wykonać nieoczekiwany atak. W niektórych mini-grach zadanie gracza polega na podrzucaniu WeeWaa lub też skorzystaniu z dołączonych sprężyn (opuszczając stworka pociecha będzie zbierać owoce w jednym z zadań). Maskotka potrafi również tańczyć oraz wykonywać salta.

Niezwykle istotne jest również dbanie o WeeWaa. Maskotka powinna brać regularną kąpiel, jeść, spać oraz mieć zapewnioną rozrywkę. Regularna realizacja tych zadań spowoduje, że będzie ona zadowolona i chętna do zabawy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe WeeWaa

odpowiednia dla każdego wieku