Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka WeeWaa (Wii)
OkładkaWeeWaa (Wii)

WeeWaa Wii

Wiiwaa

Produkcja zręcznościowa przeznaczona dla najmłodszych graczy, oferująca unikalną mechanikę rozgrywki i wykorzystująca do działania maskotkę WeeWaa.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

WeeWaa Premiera Wii

anulowana

producent: Zoink Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

WeeWaa to unikalna zręcznościówka opracowana przez studio Zoink z myślą o najmłodszych użytkownikach konsoli Nintendo Wii. Jej największym atutem jest pomysł – w grze rola kontrolera przypada bowiem maskotce WeeWaa, do której przed rozpoczęciem rozgrywki wkłada się Wiimote’a.

System rozgrywki jest bardzo prosty. Wcielając się w wirtualnego WeeWaa przemierzamy niezwykłą krainę, walczymy z jej wrogo nastawionymi mieszkańcami i bierzemy udział w ponad dwunastu zróżnicowanych i zabawnych mini-grach. Niemal wszystkie ruchy, jakie wykonujemy maskotką przenoszone są na ekran.

Aby zwyciężyć w starciu z przeciwnikiem należy potrząsnąć maskotką, bądź też zakraść się do niego od tyłu i wykonać nieoczekiwany atak. W niektórych mini-grach zadanie gracza polega na podrzucaniu WeeWaa lub też skorzystaniu z dołączonych sprężyn (opuszczając stworka pociecha będzie zbierać owoce w jednym z zadań). Maskotka potrafi również tańczyć oraz wykonywać salta.

Niezwykle istotne jest również dbanie o WeeWaa. Maskotka powinna brać regularną kąpiel, jeść, spać oraz mieć zapewnioną rozrywkę. Regularna realizacja tych zadań spowoduje, że będzie ona zadowolona i chętna do zabawy.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe WeeWaa: Odpowiednia dla każdego wieku.