Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Weapon of Choice (X360)

Weapon of Choice X360

Weapon od Choice jest zwariowaną, side-scrollową platformówką 2D niezależnego studia deweloperskiego Mommy's Best Games. Akcja gry osadzona została w roku 2188, a gracz wciela się w żołnierza oddziału Solus, który ma za zadanie unicestwić wrogo nastawionych kosmitów.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Weapon of Choice (X360)

producent: Mommy's Best Games

wydawca: Blitz Games

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

19listopada2008

Weapon of Choice to uznana niezależna produkcja, która doczekała się zainteresowania poważnego wydawcy. Jest rok 2188. Ludzkość odkryła planetę, która mogła stać się ich drugim domem. Niestety – tajemniczy Punkt Negatywnej Grawitacji zniszczył nadzieję na kolonizację nowego świata. Na domiar złego na orbicie ziemskiej pojawiły się statki wrogo nastawionych obcych. Większość z nich rozbiła się na powierzchni planety zmuszając ludzkość do uporania się z resztkami nieproszonych gości. Gracz wciela się w członka kontyngentu Solus i ma jedno zadanie: skopać tyłki kosmitom.

Wyjątkowość Weapon of Choice to nietypowa, jak na dwuwymiarową grę platformową, mnogość wyborów. W wielu momentach poziomy rozgałęziają się oferując graczowi kilka ścieżek do wyboru. Wszystkie podjęte podczas zabawy decyzje zaś prowadzą do jednego z 4 zakończeń, dzięki czemu w tytuł ten można grać wielokrotnie nie czując znużenia.

Gra posiada niebywale kolorową, ręcznie rysowaną dwuwymiarową grafikę, dużą ilość pokręconych rodzajów broni i jeszcze bardziej pokręcone poziomy oraz przeciwników. Tytuł dostępny jest w usługach cyfrowej dystrybucji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Weapon of Choice

Wymagania wiekowe Weapon of Choice

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Weapon of Choice

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live