Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka WarioWare Inc.: Mega MicroGame$ (GBA)
OkładkaWarioWare Inc.: Mega MicroGame$ (GBA)

WarioWare Inc.: Mega MicroGame$ GBA

WarioWare Inc.: Mega MicroGame$ to wyprodukowany z myślą o użytkownikach konsoli Game Boy Advance zbiór około 200 zwariowanych mini-gierek, z których większość nawiązuje do popularnych serii w portfolio wydawniczym koncernu Nintendo.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WarioWare Inc.: Mega MicroGame$ Premiera GBA

21maja2003

producent: Nintendo wydawca: Nintendo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Wario atakuje po raz kolejny! Tym razem przygotował dla nas dziesiątki zabójczo śmiesznych mini gier, które rozbawia Was do łez!

Wario Ware Inc.: Mega Microgames jest zbiorem słodziutkich, króciutkich mini gier (ok. 200), które w mniejszym lub większym stopniu powiązane są z innymi grami Nintendo. Przyjdzie nam m.in. pograć w Metroida, Mario i wiele innych. Mini gry są podzielone pomiędzy kilka postaci (jak np. Wario), które po kolei wyzywają nas do pojedynków na śmierć i życie.

Oprawę graficzną Wario Ware Inc.: Mega Microgames nie można opisać w kilku słowach, ponieważ jest ona podzielona na dwie części. Rozmowy toczone w obecności postaci, które wymyślają dla nas mini gry są okraszone bardzo ładną grafika, która do gustu przypadłaby chyba wszystkim wielbicielom dwóch wymiarów. Natomiast mini gry posiadają oprawę na poziomie gier na najstarsza konsole Nintendo, czyli NES'a. Cale szczęście trwają one na tyle krótko, ze nie mamy czasu na to, by przyglądać się im i ocenić ich grafikę. Za to muzyka, która umila nam czas spędzany na przedzieraniu się przez Ware Inc.: Mega Microgames jest wyśmienita.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI WarioWare Inc.: Mega MicroGame$

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

WarioWare Inc.: Mega MicroGame$ Wymagania sprzętowe

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • link-kabel