Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DS
Okładka WarioWare Gold (3DS)

WarioWare Gold 3DS

Kolekcja minigier WarioWare, zawierająca zarówno klasyczne, świetnie znane fanom produkcje, jak i tytuły zupełnie nowe. Gry wykorzystują funkcje unikatowe dla konsoli Nintendo 3DS. Zawierający 300 pozycji pakiet jest dziełem firmy Nintendo.

Zręcznościowe | pakiet | minigry | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka WarioWare Gold (3DS)

producent: Nintendo

wydawca: Nintendo

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

27lipca2018

27lipca2018

Nintendo eShop

Przygotowane z myślą o platformie 3DS WarioWare Gold jest kolekcją bardzo zróżnicowanych, małych gier, przypominającą podobne tytuły na wielu innych konsolach: m.in. Game Boy Advance czy WiiU. Zawierający 300 pozycji pakiet jest jedną z najbardziej rozbudowanych produkcji tego typu, jakie kiedykolwiek powstały. Za jego stworzenie odpowiada legendarna firma Nintendo.

Mechanika

Rozgrywka w tym wydanym na 3DS tytule jest bardzo zróżnicowana i zależy od konkretnej mini gry, którą wybierzemy. Mamy tutaj pełno klasyków – m.in. produkcje z serii Metroid, Mario, a także wiele tytułów skoncentrowanych na tytułowym Wario. Tym razem Nintendo poszło jednak o krok dalej i zdecydowało się przygotować kilka zupełnie nowych, nieznanych dotychczas fanom propozycji. Omawiane gry są dostosowane do możliwości 3DS-a, niejednokrotnie wykorzystując np. ekran dotykowy, żyroskop lub mikrofon konsoli.

Tryby gry

W WarioWare Gold tryby gry są uzależnione od konkretnej pozycji.

Kwestie techniczne

Gra WarioWare Gold w wersji na 3DS posiada bardzo zróżnicowaną oprawę graficzną, która jest uzależniona od produkcji, którą wybierzemy z kolekcji. Warto jednak odnotować, że mamy tu do czynienia z pakietem gier retro na przenośnej konsoli – warto więc odpowiednio dostosować swoje oczekiwania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI WarioWare Gold

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.