Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Warhammer: Odyssey (AND)
OkładkaWarhammer: Odyssey (AND)

Warhammer: Odyssey

Mobilna gra MMORPG, której akcja jest osadzona w uniwersum Warhammer Fantasy. Produkcja oferuje szereg odmiennych klas postaci, wzorowanych na ikonicznych herosach, znanych z gry bitewnej oraz kart powieści.

RPG | TPP | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | Games Workshop | Warhammer | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Warhammer: Odyssey Premiera

22lut2021

iOS AND

Gry podobne do Warhammer: Odyssey

Albion Online

MU Origin 2

Fantasy Westward Journey

Warhammer: Odyssey to trójwymiarowa, mobilna gra MMORPG, której akcja jest osadzona w kultowym uniwersum fantasy pod nazwą Warhammer, znanym m.in. z figurkowych gier bitewnych oraz klasycznych, „papierowych” systemów RPG. Produkcja umożliwia graczom wcielenie się w jedną z ikonicznych ról, takich jak łowca czarownic czy kapłan Sigmara. Za jej opracowanie i wydanie odpowiada firma Virtual Realms. Tytuł był tworzony we współpracy z właścicielem marki Warhammer, czyli koncernem Games Workshop.

Fabuła

Mroczny księżyc Morrslieb, powszechnie kojarzony z siłami Chaosu, z nocy na noc staje się coraz większy, wzmagając wpływ sił zła na świat. Czy koniec jest bliski? Czy faktycznie nadchodzą ostatnie dni? A może potężni herosi wciąż mają czas, by rzucić wyzwanie bogom Chaosu?

Mechanika

Warhammer: Odyssey jest klasyczną grą MMORPG. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia postaci, wybierając rasę (dostępne są trzy - ludzie, krasnoludy i elfy) i klasę (m.in. elficki arcymag, krasnoludzki inżynier, łowca czarownic czy kapłan Sigmara). Każdy archetyp posiada zestaw odmiennych umiejętności i zdolności specjalnych - niektórzy herosi potrafią leczyć, a inni specjalizują się w zadawaniu lub przyjmowaniu obrażeń.

Następnie trafiamy do świata gry, który możemy swobodnie eksplorować. Twórcy zadbali o to, by pośród dostępnych lokacji znalazły się miejsca kojarzone przez fanów, takie jak las Drakwald czy Pustkowia. Napotykamy też przeróżne słynne postacie oraz ikoniczne monstra świata Warhammera. Podróżując wykonujemy zadania i często musimy walczyć (system odpowiedzialny za starcia działa w czasie rzeczywistym). W miarę postępów w rozgrywce rozwijamy umiejętności naszego bohatera i zdobywamy nowy ekwipunek.

Duże znaczenie w Warhammer: Odyssey ma także interakcja z innymi uczestnikami zabawy. Możemy tworzyć gildie albo łączyć siły, by zmierzyć się z wyjątkowo niebezpiecznymi wrogami.

Tryby gry

W Warhammer: Odyssey możemy grać wyłącznie z innymi. Podstawą rozgrywki jest tutaj sieciowy tryb multiplayer, który został stworzony z myślą o dużej liczbie graczy.

Kwestie techniczne

Warhammer: Odyssey posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która prezentuje przyzwoity poziom, jak na produkcję mobilną. Choć pod względem technologicznym produkcja nie może się pochwalić niczym szczególnym, to w projektach postaci i świata widać charakterystyczny klimat uniwersum Warhammera.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Warhammer: Odyssey: 12+

Warhammer: Odyssey Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND