Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka WARCO: The News Game (X360)

WARCO: The News Game

Pierwszoosobowa gra akcji australijskiego studia Defiant Development. Wcielamy się w rolę reporterki wojennej i relacjonujemy szereg konfliktów zbrojnych, które mają miejsce m.in. w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Akcji | FPP

Okładka WARCO: The News Game (X360)

data premiery gry:

anulowana

PC X360 PS3

WARCO: The News Game to pierwsza gra autorstwa australijskiego zespołu deweloperskiego Defiand Developement skierowana do użytkowników konsol i pecetów. Studio z Antypodów specjalizowało się dotąd w tworzeniu gier na urządzenia mobilne (smartfony, tablety).

Gracz wciela się w Jesse DeMarco – dziennikarkę wojenną wykorzystującą jedynie kamizelkę kuloodporną i kamerę. Pani reporter zostaje wrzucona w obszary największych konfliktów militarnych, które mają miejsce w Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

Nadrzędnym celem graczy jest jak najdokładniejsze utrwalenie działań wojskowych na taśmie filmowej i przeżycie we wrogim środowisku. Gra pozwala wybierać różne ścieżki fabularne oraz śledzić wiele historii. Po skompletowaniu materiału, podejmiemy próbę zmontowania go, aby nadawał się do transmisji telewizyjnej. Obrobione filmiki można rozpowszechniać w sieci i porównywać je z dziełami innych graczy. Dzięki nieliniowemu charakterowi rozgrywki oraz indywidualnemu podejściu do montażu, wszystkie produkcje są w pewnym stopniu unikalne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe WARCO: The News Game

16+

WARCO: The News Game, czyli wirtualne dziennikarstwo wojenne

wiadomość13 września 2011

Australijska firma Defiant Development ogłosiła, że pracuje nad grą WARCO: The News Game. Gracz wcieli się w niej w postać reporterki wojennej, relacjonującej wydarzenia z pola bitwy.

PC
X360
PS3