Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka WARCO: The News Game (X360)
OkładkaWARCO: The News Game (X360)

WARCO: The News Game

Pierwszoosobowa gra akcji australijskiego studia Defiant Development. Wcielamy się w rolę reporterki wojennej i relacjonujemy szereg konfliktów zbrojnych, które mają miejsce m.in. w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Akcji | FPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WARCO: The News Game Premiera

anulowana

PC X360 PS3

producent: Defiant Development

WARCO: The News Game to pierwsza gra autorstwa australijskiego zespołu deweloperskiego Defiand Developement skierowana do użytkowników konsol i pecetów. Studio z Antypodów specjalizowało się dotąd w tworzeniu gier na urządzenia mobilne (smartfony, tablety).

Gracz wciela się w Jesse DeMarco – dziennikarkę wojenną wykorzystującą jedynie kamizelkę kuloodporną i kamerę. Pani reporter zostaje wrzucona w obszary największych konfliktów militarnych, które mają miejsce w Afryce oraz na Bliskim Wschodzie.

Nadrzędnym celem graczy jest jak najdokładniejsze utrwalenie działań wojskowych na taśmie filmowej i przeżycie we wrogim środowisku. Gra pozwala wybierać różne ścieżki fabularne oraz śledzić wiele historii. Po skompletowaniu materiału, podejmiemy próbę zmontowania go, aby nadawał się do transmisji telewizyjnej. Obrobione filmiki można rozpowszechniać w sieci i porównywać je z dziełami innych graczy. Dzięki nieliniowemu charakterowi rozgrywki oraz indywidualnemu podejściu do montażu, wszystkie produkcje są w pewnym stopniu unikalne.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe WARCO: The News Game: 16+

PC
X360
PS3