Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Victorious: Time to Shine (X360)
OkładkaVictorious: Time to Shine (X360)

Victorious: Time to Shine X360

Victorious: Time to Shine to przygotowany przez studio High Voltage Software zbiór mini-gierek, powiązanych tematycznie z popularnym serialem emitowanym na kanale Nickelodeon. Gracze mają okazję stworzyć własny program artystyczny obejmujący m.in. śpiew, taniec i aktorstwo.

Towarzyskie | casual | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Victorious: Time to Shine Premiera X360

15listopada2011

producent: High Voltage Software wydawca: D3 Publisher

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Doświadczone w licznych projektach na różne konsole studio High Voltage Software przygotowało kolejny zbiór mini-gier na Kinecta. Tym razem całość umieszczono w świecie serialu „Viktoria znaczy zwycięstwo”, który w oryginale zatytułowany jest „Victorious”.

Time to Shine pozwala stworzyć własny program artystyczny, w którym gracze mogą wykazać się wieloma talentami. Za pomocą Kinecta możliwe jest śpiewanie, tańczenie i występowanie w teledyskach prosto z serialu. Niektóre zadania wymagają także wcielania się w konkretne role i wykonywanie określonych czynności, aby zaliczyć daną scenę z filmu z pozytywnym wynikiem. Udział aktorów występujących w telewizyjnym widowisku dodatkowo pogłębia immersję.

Gra umożliwia zabawę dwóm osobom w trybie kooperacji lub rywalizacji. W tym drugim module użytkownicy konsoli rywalizują ze sobą próbując zdobyć większy poziom paska „star power”.

Time to Shine cechuje prosta oprawa audiowizualna, w której postacie wymodelowane są w 3D. Tytuł stara się nawiązywać stylizacją, scenografią i wyglądem bohaterów do serialu.

Tryb gry: single / multiplayer  

Klasyfikacja PEGI Victorious: Time to Shine

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Victorious: Time to Shine Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect