Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWii
Okładka Valhalla Knights: Eldar Saga (Wii)

Valhalla Knights: Eldar Saga Wii

Valhalla Knights: Eldar Saga stanowi kontynuację przygód przedstawionych w dwóch poprzednich częściach cyklu. Gracz ponownie musi stawić czoła niebezpieczeństwom zagrażającym pokojowi świata Eldar.

RPG | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Valhalla Knights: Eldar Saga (Wii)

producent: K2

wydawca: XSEED Games

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

29września2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Valhalla Knights: Eldar Saga to trzecia odsłona cyklu stworzonego przez firmę deweloperską K2, jednak w przeciwieństwie do dwóch poprzednich części, które ukazały się wyłącznie na konsolę przenośną PSP, przeznaczona jest dla posiadaczy konsol Wii.

Ponownie mamy do czynienia z połączeniem gry akcji oraz RPG i ponownie wkraczamy do świata Eldar, który od wieków był synonimem chaosu i zniszczenia, miejscem, gdzie potwory i demony siały grozę i śmierć wśród bezbronnych mieszkańców. Cztery zamieszkujące świat rasy zjednoczyły się i zlikwidowały źródło tego zła, jednak od tego czasu minęły stulecia, a na powierzchnię ponownie zaczynają wypełzać monstra. Potrzebny jest bohater, który jeszcze raz poprowadzi do boju połączone siły ludzi, krasnoludów, elfów i niziołków, a tym bohaterem jest oczywiście gracz.

Gra oferuje zapewniający sporo godzin zabawy główny wątek fabularny oraz całkiem sporą ilość zadań pobocznych. Nowością w porównaniu z Valhalla Knights w wersji na PSP jest ulepszony system walk w czasie rzeczywistym, które teraz rozgrywane są w przemierzanym przez gracza świecie, a nie na specjalnie w tym celu przygotowanych arenach. Oprócz trybu dla jednego gracza Eldar Saga oferuje także możliwość rozgrywki w kooperacji poprzez Wi-Fi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Valhalla Knights: Eldar Saga

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.