Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Upvoid Miner (PC)

Upvoid Miner PC

Wzorowany na przebojowym Minecrafcie, klasyczny sandboks FPP z nieograniczoną swobodą eksploracji i kształtowania świata.

Akcji | FPP | sandbox | indie

PC Windows
Okładka Upvoid Miner (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1lutego2014

Alpha Test

Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wersji testowej: https://upvoid.com/miner/about/

data nieogłoszona

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Upvoid Miner to wzorowany na Minecrafcie klasyczny sandboks FPP, w którym otrzymujemy pełną swobodę eksploracji i kształtowania otaczającego nas świata. Gra została opracowana przez sześcioosobowe niemieckie studio Upvoid, jako demo technologiczne autorskiego silnika o nazwie Upvoid Engine, jednak sukces gier sandboksowych z Minecraftem na czele sprawił, że projekt postanowiono rozwinąć do rangi samodzielnej gry.

Rozgrywka toczy się w olbrzymiej, generowanej proceduralnie krainie, gdzie, wzorem podobnych gier z tego gatunku, gracze otrzymują nieograniczoną swobodę zabawy. Istotą gry jest niczym nie skrępowane kształtowanie terenu według własnych upodobań. Czynimy to poprzez ścinanie drzew, kopanie oraz wydobywanie niezbędnych surowców. Te z kolei służą nam do tworzenia przydatnych w pracy przedmiotów i konstruowania przy ich pomocy rozmaitych, wymyślnych budowli.

Tym, co wyróżnia Upvoid Miner spośród podobnych gier jest wysokiej jakości oprawa graficzna, stworzona dzięki możliwościom autorskiego silnika Upvoid. Oparty jest on na voxelach, dzięki czemu w sposób bardzo realistyczny symuluje wszelkie dokonywane przez gracza zmiany w ukształtowaniu terenu. W efekcie, zamiast typowych dla Minecrafta sześciennych klocków i charakterystycznego „kanciastego” świata, w grze możemy cieszyć oczy realistycznie odwzorowanym środowiskiem, którego jakość nie odbiega w sposób znaczący od współczesnych gier FPP.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Gry podobne do Upvoid Miner

Wymagania wiekowe Upvoid Miner

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Upvoid Miner

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core2Duo 2 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta grafiki z obsługą OpenGL 3.3
  • Windows 7/8
UpvoidMiner - ruszyły zapisy na testy wersji alfa realistycznej wariacji na temat Minecrafta
UpvoidMiner - ruszyły zapisy na testy wersji alfa realistycznej wariacji na temat Minecrafta

wiadomość2 lutego 2014

Rozpoczęto przyjmowanie zapisów na testy alfa gry UpvoidMiner. Będzie to sandbox w stylu Minecrafta, który od tego przeboju odróżniać się będzie przede wszystkim bardziej realistyczną grafiką oraz zaawansowanym systemem destrukcji terenu.