Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Upvoid Miner (PC)
OkładkaUpvoid Miner (PC)

Upvoid Miner PC

Wzorowany na przebojowym Minecrafcie, klasyczny sandboks FPP z nieograniczoną swobodą eksploracji i kształtowania świata.

Akcji | FPP | sandbox | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Upvoid Miner Premiera PC

anulowana

producent: Upvoid Studios wydawca: Upvoid Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Upvoid Miner

Minecraft

Mount & Blade: Warband

Cube World

Upvoid Miner to wzorowany na Minecrafcie klasyczny sandboks FPP, w którym otrzymujemy pełną swobodę eksploracji i kształtowania otaczającego nas świata. Gra została opracowana przez sześcioosobowe niemieckie studio Upvoid, jako demo technologiczne autorskiego silnika o nazwie Upvoid Engine, jednak sukces gier sandboksowych z Minecraftem na czele sprawił, że projekt postanowiono rozwinąć do rangi samodzielnej gry.

Rozgrywka toczy się w olbrzymiej, generowanej proceduralnie krainie, gdzie, wzorem podobnych gier z tego gatunku, gracze otrzymują nieograniczoną swobodę zabawy. Istotą gry jest niczym nie skrępowane kształtowanie terenu według własnych upodobań. Czynimy to poprzez ścinanie drzew, kopanie oraz wydobywanie niezbędnych surowców. Te z kolei służą nam do tworzenia przydatnych w pracy przedmiotów i konstruowania przy ich pomocy rozmaitych, wymyślnych budowli.

Tym, co wyróżnia Upvoid Miner spośród podobnych gier jest wysokiej jakości oprawa graficzna, stworzona dzięki możliwościom autorskiego silnika Upvoid. Oparty jest on na voxelach, dzięki czemu w sposób bardzo realistyczny symuluje wszelkie dokonywane przez gracza zmiany w ukształtowaniu terenu. W efekcie, zamiast typowych dla Minecrafta sześciennych klocków i charakterystycznego „kanciastego” świata, w grze możemy cieszyć oczy realistycznie odwzorowanym środowiskiem, którego jakość nie odbiega w sposób znaczący od współczesnych gier FPP.

Ostatnia modyfikacja 23 czerwca 2023

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Oczekiwania czytelników: 7.7 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Upvoid Miner: Odpowiednia dla każdego wieku.

Upvoid Miner Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core2Duo 2 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta grafiki z obsługą OpenGL 3.3
  • Windows 7/8