Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Upshift StrikeRacer (PC)
OkładkaUpshift StrikeRacer (PC)

Upshift StrikeRacer PC

Upshift StrikeRacer to darmowe internetowe wyścigi samochodowe przygotowane przez pracowników firmy Gala-Net. Przystępując do zabawy gracz staje się członkiem społeczności o nazwie Upshift, co daje mu sposobność nie tylko na branie udziału w wirtualnych zmaganiach za kierownicą.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Upshift StrikeRacer Premiera PC

12stycznia2008

producent: Gala Networks wydawca: Gala Networks Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Upshift StrikeRacer to częściowo darmowe internetowe wyścigi samochodowe przygotowane przez pracowników firmy Gala-Net. Przystępując do zabawy gracz staje się członkiem społeczności o nazwie Upshift, co daje mu sposobność nie tylko na branie udziału w wirtualnych zmaganiach za kierownicą. Pozwala to również m.in. na rozmawianie z użytkownikami na tematy związane z czterema kółkami.

Przygotowując niniejszą pozycję developerzy skupili się przede wszystkim na możliwości czerpania jak najwięcej z zabawy wieloosobowej. W modułach Strike Racing i Racing dali oni sposobność nie tylko na rywalizację z innymi zawodnikami o miano najlepszego kierowcy, ale także pozwolili na współpracę poszczególnych graczy. Korzystając z tej opcji użytkownicy tworzą zespoły i wspólnie biorą udział w niebezpiecznych wyścigach ulicznych. Rzecz jasna pojedynczy miłośnik szybkiej jazdy ma też sposobność sprawdzenia posiadanych umiejętności w rozgrywce typu single player. Przystępując do Time Attack jego jedynym przeciwnikiem jest czas.

Do dyspozycji gracza oddano rozbudowany wachlarz pojazdów, wśród których znajdują się zarówno modele sportowe, jak i terenowe. Samochody zostały pogrupowane w cztery kategorie: Mini kładzie nacisk na manewrowość, SUV skupia się na elementach opancerzenia, Muscle to przede wszystkim szybkość, a Sports przyspieszenie. Posiadane auto można usprawnić i wyposażyć w niezwykle pomocną broń. W skład dostępnego arsenału wchodzą przede wszystkim zdalnie sterowane rakiety, miny i karabiny maszynowe. Niezbędny ekwipunek zdobywa się za uzyskaną reputację oraz posiadane punkty Potatoes (poprzez uiszczenie odpowiedniej opłaty). Oba te elementy wiążą się ze sobą, gdyż chcąc wygrywać, a tym samym cieszyć się szacunkiem, należy zainwestować w odpowiednie wyposażenie.

Podczas wyścigu należy myśleć wyłącznie o własnej wygranej i bez skrupułów posługiwać się zdobytą bronią w celu wyeliminowania oponentów. Dojeżdżając do mety jako pierwszy określoną ilość razy ma się szansę na uzyskanie bardziej prestiżowego miejsca w rankingu. Wygrywając z osobami z wyższym stopniem czy zwyciężając kilka razy z rzędu zdecydowanie szybciej zdobywa się nową rangę (łącznie zaimplementowano ich sześćdziesiąt). Pomocą dla kierowców, chcących jak najszybciej wspiąć się na kolejne szczeble w rankingu, są power-upy rozlokowane w różnych częściach mapy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 54 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Upshift StrikeRacer: 16+

Upshift StrikeRacer Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4600 lub lepsza)
  • 700 MB HDD
  • Windows XP
  • łącze internetowe