Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Universal Combat: A World Apart (PC)
OkładkaUniversal Combat: A World Apart (PC)

Universal Combat: A World Apart PC

Universal Combat: A World Apart to dodatek do znanej gwiezdnej symulacji i gry akcji/FPP zarazem Universal Combat, należącej do cyklu Battlecruiser.

To jest dodatek do gry Universal Combat.

Symulacje | science fiction

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Universal Combat: A World Apart Premiera PC

15lipca2005

producent: BC3000AD wydawca: Dreamcatcher / The Adventure Comp. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Universal Combat: A World Apart to dodatek do znanej gwiezdnej symulacji i gry akcji/FPP zarazem Universal Combat, należącej do cyklu Battlecruiser. Ważne jest, iż do jego uruchomienia wymagana jest podstawowa gra Universal Combat. Fabuła zawiera dwie powiązane ze sobą kampanie, w których gracz może odegrać rolę dowódcy sił powstańczych lub pilota Terranskich sił zbrojnych. Do naszej dyspozycji oddano zupełnie nowe pojazdy, które możemy w każdej chwili użyć do eliminacji wroga, bądź transportu. Usprawniono również sam system sterowania pojazdami. Ogromny rozmach, otwarta budowa i wielkość map powodują, że tylko gracz decyduje o swoich poczynaniach w trakcie misji i sposobie prowadzącym do wykonana powierzonych zadań. W sumie w trybie kampanii do przejścia czekają 32 misje, po 16 na daną stronę konfliktu. Ponadto autorzy zawarli w grze 16 nowych misji w trybie „Instant Action”, w których możemy czynnie uczestniczyć jako dowódca, pilot lub żołnierz marine. Multiplayer pozwala zaś na grę 32 osobom naraz m.in. w trybie cooperative i freeform death.

Autorzy poprawili wygląd gry poprzez usprawnienie silnika graficznego, który przystosowany jest do pracy z nowymi chipsetami marki ATI i Nvidia. Mamy więc pełne wykorzystanie takich efektów jak: bump mapping, glow, pixel shader w wersji 3.0 i wiele innych. Poprawiono A.I. oddziałów zarówno naszych jak i wroga, a także zachowania NPC. Nowy system wydawania rozkazów jest teraz bardziej przyjazny w obsłudze niż w poprzednich wersjach programu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 32  

Nośnik: 1 CD

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Universal Combat: A World Apart: 12+

Universal Combat: A World Apart Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.8 GHz
  • 512MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • Windows 2000/XP + wykorzystuje joystick