Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Undead Knights (PSP)
OkładkaUndead Knights (PSP)

Undead Knights PSP

Efektowna gra akcji, w której wcielamy się w postać antybohatera, siejąc zniszczenie w baśniowych krainach. Działać możemy w pojedynkę lub wraz z armią podległych zombiaków.

Akcji | fantasy | hack'and'slash | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Undead Knights Premiera PSP

29września2009

producent: Team Tachyon wydawca: Koei Tecmo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Undead Knights to przygodowa gra akcji, w której przemierzamy baśniową krainę i uczestniczymy w masowej eksterminacji wrogów. Jedyną platformą docelową dla dzieła wydanego przez koncern Tecmo jest konsola PlayStation Portable.

W trakcie zabawy wcielamy się w postać zepsutego do szpiku kości antybohatera i siejemy zniszczenie w kilku różnych krainach zamieszkiwanych przez pokojowo nastawione nacje. Każda z krain podzielona została na kilka obszarów, które muszą się znaleźć pod naszą kontrolą, a w celu osiągnięcia ostatecznego zwycięstwa wymagane jest zabicie władcy danego terytorium. Bawić możemy się w pojedynkę lub wraz z trzema innymi graczami. Lista trybów multiplayer obejmuje zarówno współzawodnictwo jak i kooperację.

Ogólne założenia rozgrywki w bardzo dużym stopniu nawiązują do popularnej serii Overlord, a to dlatego, że w miarę postępów w zabawie kompletujemy armię zombie, które mogą nam pomóc w wypełnieniu celów misji. Sterowana przez nas postać świetnie radzi sobie też jednak w pojedynkę, efektownie wymachując bronią i wyprowadzając wysoko punktowane combosy. Do naszej dyspozycji oddano wiele ciekawych przedmiotów, między innymi kosę, z użyciem której możemy w szybki sposób likwidować większe grupki przeciwników. Na naszej drodze stają zarówno podrzędni rycerze jak i bossowie, choć nie zabrakło też między innymi licznych drapieżników.

Oprawa wizualna Undead Knights prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Walki są bardzo efektowne, na ekranie widocznych jest nawet kilkunastu przeciwników, a główna postać przemierza wiele zróżnicowanych lokacji. W tle przygrywają dynamiczne rockowe utwory, zagrzewające do dalszych walk.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Undead Knights

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Undead Knights Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB