Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWWANDiOS
Okładka ULTRAFLOW (AND)
OkładkaULTRAFLOW (AND)

ULTRAFLOW

Minimalistyczna gra logiczna autorstwa kilkuosobowego niezależnego studia Ultrateam, udostępniona za darmo na urządzeniach mobilnych i w przeglądarkach internetowych.

Logiczne | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

ULTRAFLOW Premiera

23gru2014

WWW

16lut2015

AND

11mar2015

iOS

producent: Ultrateam wydawca: Ultrateam Strona oficjalna

Gry podobne do ULTRAFLOW

World of Goo

Worms 3

Flockers

ULTRAFLOW to minimalistyczna gra logiczna wyprodukowana przez niezależny zespół Ultrateam, składający się zaledwie z kilku osób. Jest to pierwszy projekt nieznanego dewelopera, który postanowił udostępniać swój tytuł za darmo w przeglądarkach internetowych. W momencie premiery gry wystartowała jednak zbiórka pieniędzy na oficjalnej stronie, której celem było uzbieranie kilkuset dolarów potrzebnych do wykupienia licencji deweloperskich u Apple i Google, by móc wypuścić darmowy produkt na systemach iOS i Android.

Zabawa w produkcji polega na trafieniu piłeczką w dziurę znajdującą się po drugiej stronie niewielkiej planszy. Problem w tym, że krótka trasa nie jest prosta, a piłka może się odbić od licznych przeszkód tylko określoną ilość razy. W związku z tym nierzadko trzeba próbować wiele razy, by znaleźć optymalną „trasę”.

Twórcy przygotowali blisko sto poziomów, z rosnącym stopniem trudności. O ile na początku zabawa nie sprawia większych problemów, tak już po kilku levelach zaczyna się robić pod górkę. Przyjemna rozgrywka uzupełniana jest przez minimalistyczną oprawę graficzną.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe ULTRAFLOW: Odpowiednia dla każdego wieku.

WWW
AND
iOS