Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneGBANDS
Okładka Ultimate Card Games (GBA)

Ultimate Card Games

Zestaw kilkudziesięciu różnych gier w karty, między innymi pokera, brydża, czy pasjansa. Do każdej pozycji dołączony został obszerny samouczek, pozwalający na zapoznanie się z ogólnymi zasadami rozgrywki.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Ultimate Card Games (GBA)

data premiery gry:

anulowana

NDS

15cze2004

GBA

Ultimate Card Games jest zbiorem kilkudziesięciu różnych gier w karty. Do każdego ze składników tego zestawu przygotowano bardzo rozbudowany opis, objaśniający zarówno ogólne założenia gry, jak i zasady czy preferowane rodzaje taktycznych zagrywek. Ponadto już bezpośrednio w trakcie zabawy możemy wybrać opcję wyświetlania dodatkowych podpowiedzi. Sprawia to, iż produkt ten jest przyjazny także dla początkujących hazardzistów.

Lista dostępnych atrakcji obejmuje kilkadziesiąt różnych pozycji. W zestawie tym nie zabrakło oczywiście najpopularniejszych gier w karty. Mowa tu między innymi o pokerze (także w wersjach Draw i Texas Hold’em), brydżu, remiku, czy krybidżu. Zupełnie odrębną kategorię stanowi pasjans. Przygotowano bowiem kilkanaście różnych odmian tej gry. Producent zawarł także pięć wersji Video Pokera, znanego głównie z kasyn. Wszystkie gry są od razu dostępne, aczkolwiek przewidziano opcję odblokowania unikatowych bonusów.

Podobnie jak w Ultimate Brain Games, innej grze z tej serii, mamy możliwość utworzenia własnego zawodnika. W tym celu korzystamy z prostego w obsłudze edytora. Zajmujemy się głównie ustalaniem szczegółów wyglądu twarzy kreowanego przez siebie zawodnika. Wybierając opcję zabawy z komputerem, decydujemy się na jeden z kilku poziomów trudności. Na najniższych ustawieniach zwycięstwo przychodzi z łatwością. Wybierając jednak najwyższe ustawienia należy liczyć się z tym, że komputer nie będzie popełniał żadnych błędów. Na uwagę zasługuje opcja zapisywania aktualnych postępów, gromadzonych w tabelach statystycznych.

Warto zaznaczyć, iż możemy modyfikować wygląd kart i innych elementów wykorzystywanych w trakcie gry. Ma to znaczenie czysto estetyczne, nie wpływając w żaden sposób na przebieg zabawy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Ultimate Card Games

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Ultimate Card Games

Game Boy Advance

Game Boy Advance

Wykorzystuje: link-kabel + dodatkowo (GBA): link-kabel

NDS
GBA