Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Turbo Soccer VR (PC)

Turbo Soccer VR PC

Turbo Soccer VR to piłkarski symulator opracowany przez polskie studio DoDo4Story. Prezentuje trójwymiarową grafikę oraz rozgrywkę w środowisku wirtualnej rzeczywistości. Ambasadorem gry jest piłkarz polskiej reprezentacji Kamil Grosicki.

Sportowe | FPP | piłka nożna | HTC Vive | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka Turbo Soccer VR (PC)

producent: DoDo4Story

wydawca: DoDo4Story

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14czerwca2018

Pierwszoosobowa rozgrywka z możliwością brania udziału w historycznych akcjach, które zostały odtworzone na potrzeby Turbo Soccer VR, to znaki rozpoznawcze tego tytułu. Gra powstała z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości oraz kontrolerach ruchu na dłonie i stopy.

Mechanika

Rozgrywkę oglądamy z perspektywy pierwszej osoby, prowadząc w trakcie gry jedną postać, która w zależności od wybranego trybu, zajmuje różne pozycje na boisku. Możliwe jest wcielenie się w bramkarza, napastnika lub pomocnika, którego celne podania i wrzutki decydują o powodzeniu kolejnych akcji.

Gra pozwala na rozgrywanie w wirtualnej rzeczywistości losowych sytuacji, ale także akcji, które odbyły się w prawdziwym świecie. Możemy wcielić się w najlepszych piłkarzy w najbardziej krytycznych momentach ważnych meczów.

Tryby gry

Turbo Soccer VR umożliwia wyłącznie grę jednoosobową. Do naszej dyspozycji oddano trzy tryby rozgrywki, z których każdy pozwala na włączenie się do gry w innej roli.

W trybie strzelca naszym celem jest skuteczne rozgrywanie podbramkowych sytuacji, aby doprowadzić do strzelenia gola drużynie przeciwnej. Kolejne wyzwania są zróżnicowane i coraz trudniejsze. Poziom gry bramkarza i obrońców rośnie wraz z naszymi postępami. Kontrastem jest tryb bramkarza, który pozwala na wcielenie się w jedynego człowieka stojącego pomiędzy napastnikami drużyny przeciwnej, a własną bramką.

Nietypowym rodzajem zabawy jest tryb powtórek, który pozwala na branie udziału w odtworzonych na potrzeby gry bramkowych akcjach z prawdziwego świata. Po obejrzeniu dokładnej powtórki danej akcji przenosimy się na wirtualne boisko, gdzie możemy spróbować własnych sił w takiej sytuacji.

Kwestie techniczne

Rozgrywka została przystosowana do wykorzystania okularów wirtualnej rzeczywistości oraz kontrolerów i trackerów ruchowych na dłonie i stopy. Dzięki tej technologii grając w Turbo Soccer VR, możemy precyzyjnie kopać, łapać lub odbijać piłkę, a także swobodnie rozglądać się po boisku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Turbo Soccer VR

Wymagania wiekowe Turbo Soccer VR

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Turbo Soccer VR

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: System operacyjny: Windows 7 SP1 lub nowszy, procesor: Intel Core i5 4590 lub AMD FX 8350, pamięć: 8 GB RAM, karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290, miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni, HTC Vive
Minimalne: system operacyjny: Windows 7 SP1 lub nowszy, procesor: Intel Core i5 4590 lub AMD FX 8350, pamięć: 8 GB RAM, karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290, miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni, HTC Vive