Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Truck Mechanic 2015 (PC)

Truck Mechanic 2015 PC

Truck Mechanic Simulator 2015

Gra symulacyjna, w której gracz wciela się w mechanika wyspecjalizowanego w serwisowaniu tytułowych ciężarówek.

Symulacje | samochodowe

PC Windows
Okładka Truck Mechanic 2015 (PC)

producent: PlayWay

wydawca: PlayWay

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16kwietnia2015

16kwietnia2015

pudełko PL

Truck Mechanic 2015 to opracowana z myślą o pecetach symulacja zawodu mechanika specjalizującego się w serwisowaniu i naprawie ciężarówek. Produkcję opracowała i wydała specjalizująca się tego typu tytułach firma PlayWay.

Autorzy poszli typowym dla tego gatunku szlakiem i nie zawracali sobie głowy opracowaniem jakiejkolwiek warstwy fabularnej. Zamiast tego gra koncentruje się jedynie na symulowaniu działalności zawodowej właściciela serwisu ciężarówek.

Zabawa polega oczywiście głównie na naprawianiu maszyn. W grze znaleźć możemy osiem modeli ciężarówek i każdy z nich składa się z setek samodzielnych części oraz wymaga odmiennych metod serwisowania. Przed przyjęciem zlecenia spotykamy się z właścicielem pojazdu i za pośrednictwem rozmowy dowiadujemy się, czego potrzebuje. Same prace naprawcze zrealizowane zostały w zręcznościowy sposób, gdzie za pomocą myszki i klawiatury symulujemy ruchy będące uproszczonymi wersjami tych, które mechanik wykonałby w rzeczywistości.

Podczas rozgrywki naprawiamy m.in. systemy hamulcowe, skrzynie biegów, silnik i inne mechanizmy. Gracz musi także dbać o zamawianie części zamiennych, aby zawsze mieć pod ręką niezbędne zapasy. Istnieje także opcja korzystania z części używanych, dzięki czemu możemy obsługiwać także klientów z mniej zasobnym portfelem.

Za wykonane naprawy otrzymujemy pieniądze. Dzięki nim kupujemy części oraz rozbudowujemy warsztat o nowe wyposażenie. Istotną rolę odgrywa także nabywanie instrukcji naprawczych, które pozwalają pracować lepiej i szybciej, co z kolei umożliwia zarabianie większych pieniędzy.

Truck Mechanic 2015 zostało starannie wykonane. Każda ciężarówka posiada wysoki poziom detali oraz interaktywności. Obejmuje to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również wszystkie części wewnętrzne, co znacząco uatrakcyjnia zabawę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Wymagania wiekowe Truck Mechanic 2015

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Truck Mechanic 2015

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5 3.3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 Ti lub lepsza, 1.2 GB HDD, Windows 7
Minimalne: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9800 GT lub lepsza, 1.2 GB HDD, Windows XP(SP3)