Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Treasure World (NDS)

Treasure World NDS

Niezwykła produkcja, w której bawimy się w poszukiwaczy skarbów. Tytuł wykrywa obecne sieci Wi-Fi i to właśnie one pozwalają odszukiwać oraz zdobywać nowe artefakty.

Przygodowe | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Treasure World (NDS)

producent: Aspyr Media, Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

30czerwca2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Treasure World to bardzo oryginalna gra zamieniająca przenośną konsolę w prawdziwe urządzenie wykrywające skarby. Oryginalny pomysł powstał dzięki studiu Aspyr, zajmującym się zarówno wydawaniem i produkowaniem tytułów na różne platformy. Firma stworzyła między innymi inną grę na DS-a pod tytułem Touch Mechanic.

Treasure World oferuje bardzo niezwykłą formę zabawy. Produkcja pozwala nam zbierać różne unikalne przedmioty stojąc w zasięgu jakiejkolwiek prawdziwej sieci Wi-Fi. Każdy hot spot (czyli miejsce z bezprzewodowym dostępem do Internetu) aktywuje zupełnie nowy poziom w grze i odblokowuje wirtualny przedmiot, który musimy odszukać. W ten sposób możemy kolekcjonować najróżniejsze artefakty – twórcy przygotowali ich kilka tysięcy.

Znalezione przedmioty można wykorzystać do zaliczenia wielu różnych celów i osiągnięć. Ponadto, możemy zmienić ustawienia własnej postaci, wykorzystując także odkryte już skarby. Gra zawiera wiele różnych niespodzianek i tajemnic, oferując dużo dobrej zabawy oraz ogromny wirtualny świat do zwiedzenia.

Gracze mogą dzielić się i chwalić unikalnym zdobyczami innymi poszukiwaczom skarbów w sieci. Istnieje także opcja handlowania i wymiany przedmiotów Wokół gry skupiona jest spora społeczność jej miłośników, korzystająca ze specjalnej strony internetowej. Tytuł skierowany jest szczególnie do młodych graczy, żądnych przygód i ciekawych świata.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Treasure World

odpowiednia dla każdego wieku