Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWWW
Okładka Treasure Seekers of Lady Luck (WWW)

Treasure Seekers of Lady Luck WWW

Treasure Seekers of Lady Luck to tekstowa przygodówka autorstwa zespołu Choice of Games. Gracze wcielają się w nowego członka załogi pirackiego statku kosmicznego. Kampania jest w dużym stopniu nieliniowa i sami kształtujemy jej przebieg oraz ostateczny rezultat.

Przygodowe | science fiction

WWW
Okładka Treasure Seekers of Lady Luck (WWW)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

12kwietnia2013

Treasure Seekers of Lady Luck to tekstowa przygodówka utrzymana w klimacie starych powieści science-fiction. Grę opracowało specjalizujące się w tym gatunku studio Choice of Games, a cały scenariusz napisał Christopher Brendel.

Produkcja opowiada o przygodach załogi statku kosmicznego Lady Luck. Na jego pokładzie znajdują się głównie piraci oraz inni kryminaliści, którzy przemierzają kolejne sektory szukając skarbów oraz innych statków do zrabowania. Gracz wciela się w najnowszego członka załogi i tylko od niego zależy jak pokieruje swoją karierą. Treasure Seekers of Lady Luck jest praktycznie pozbawione grafiki. Zamiast tego przygoda rozgrywana jest prawie całkowicie za pomocą komunikatów tekstowych. Nie przeszkadza to jednak w zabawie, gdyż przygotowana przez Christophera Brendela proza jest najwyższej jakości i dzięki niej ma się wrażenie grania w wysokiej jakości interaktywną powieść science-fiction.

Jak na typową przygodówkę przystało, w grze zabawa polega głównie na prowadzeniu rozmów, eksplorowaniu świata i rozwiązywaniu zagadek. Treasure Seekers of Lady Luck nie wymaga wpisywania komend - mechanizmy zabawy wzorowane są na grach paragrafowych. Gracz co chwila zmuszany jest do wyboru jednej z kilku możliwych opcji. Czasem są to czynności, innym razem decydujemy o kwestiach dialogowych. Silnik śledzi wszystkie nasze poczynania i dzięki temu drastycznie wpływają one na przebieg rozgrywki. Tylko od nas zależy jaką pozycję wywalczymy wśród załogi, z kim się zaprzyjaźnimy, a kogo zrazimy do siebie. Gracz może nawet zdradzić kompanów i zacząć współpracę z Galaktyczną Policją. Z wszystkim tym współgra system RPG, pozwalający rozwijać własne umiejętności i specjalizować się w konkretnych profesjach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Treasure Seekers of Lady Luck

Wymagania wiekowe Treasure Seekers of Lady Luck

12+