Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Tram Simulator: Dusseldorf (PC)

Symulator tramwaju PC

Tram Simulator: Dusseldorf

Symulator tramwaju kursującego po ulicach niemieckiego Düsseldorfu. Gra pozwala na wcielenie się w rolę motorniczego i zajęcie miejsca w kabinie wagonu B80D jeżdżącego po trasie U78. Dodatkową atrakcją jest możliwość stworzenia własnych tras za pomocą wbudowanego edytora.

Symulacje | transport | maszyny i urządzenia | autobusy i tramwaje

PC Windows
Okładka Tram Simulator: Dusseldorf (PC)

wydawca: Rondomedia

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13listopada2013

26września2014

pudełko PL

Tram Simulator: Düsseldorf to symulator tramwaju kursującego po ulicach tytułowego niemieckiego miasta. Dystrybucją produkcji zajmuje się niemiecka firma Rondomedia, mająca w swoim portfolio szereg innych symulatorów odnoszących się do różnych dziedzin życia codziennego.

Gra pozwala nam na wcielenie się w rolę motorniczego i zajęcie miejsca w kabinie najpopularniejszego w Düsseldorfie tramwaju B80D jeżdżącego na trasie U78 z głównego dworca kolejowego do hali wystawowej „Messe Nord”. Twórcy pozwalają nam na pokonanie tego odcinka na dwa różne sposoby – przestrzegając przyjętego rozkładu jazdy lub też swobodnie przemieszczając się po torach w trybie wolnej gry. Autorzy postarali się o przygotowanie kilku zróżnicowanych scenariuszy rozgrywających się w różnych warunkach pogodowych lub w godzinach szczytu.

Gratką dla miłośników tramwajów jest w pełni interaktywny panel sterowania znajdujący się wewnątrz tramwaju – gracz ma możliwość wykorzystania praktycznie wszystkich ważnych mechanizmów, takich jak otwieranie drzwi, podnoszenie pantografów, wysuwanie schodów czy uruchamianie różnorodnych sygnałów dźwiękowych.

Produkcja cechuje się prostą, czytelną oprawą graficzną – uwagę zwraca zastosowanie systemu dynamicznie zmieniających się warunków atmosferycznych. Miasto pełne jest przechodniów oraz pasażerów oczekujących na przyjazd naszego tramwaju, a ulice Düsseldorfu wypełnione są samochodami.

Tram Simulator: Düsseldorf pozwala ponadto na stworzenie własnej trasy za pomocą komponentów zawartych we wbudowanym w grę edytorze. Wykreowanymi mapami możemy dodatkowo dzielić się z innymi graczami za pomocą internetu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tram Simulator: Dusseldorf

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator tramwaju

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB (Nvidia GeForce z rodziny 7xxx lub lepsza), 2 GB HDD, Windows 7/8