Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Total Soccer 2000 (PC)

Total Soccer 2000 PC

Total Soccer 2000 to kolejna gra piłkarska o zręcznościowym charakterze, wzorowana na doskonałym tytule z komputerów Amiga – Sensible Soccer.

Sportowe | piłka nożna

PC Windows
Okładka Total Soccer 2000 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

11grudnia1999

25maja2002

pudełko PL

Total Soccer 2000 to kolejna gra piłkarska o zręcznościowym charakterze, której twórcy wzorowali się na doskonałym tytule z komputerów Amiga – Sensible Soccer. W przeciwieństwie do najnowszych tytułów tego gatunku nie znajdziemy tu szczegółowej grafiki czy niesamowitych efektów wizualnych. Rozgrywka koncentruje się przede wszystkim na aspektach zręcznościowych, umożliwiając jednak edycję składu drużyn oraz ustawień taktycznych.

Mimo tego dostajemy możliwość prowadzenia ponad 200 rzeczywistych zespołów z jedenastu lig krajowych (m.in. Anglia, Hiszpania, Szwecja, Japonia, Włochy i USA), którymi uczestniczymy w rozgrywkach lokalnych i międzynarodowych. Kilka dostępnych ustawień pozwala na dostosowanie poziomu trudności oraz wyłączyć opcje dryblingu. W czasie rozgrywki można przełączać widok kamery w kilku rzutach. Po zakończeniu meczu odtworzyć jego przebieg oraz zobaczyć szczegółową statystykę (bramki, posiadanie piłki, skuteczność, faule, rzuty rożne, rzuty wolne itd.). Mecze rozgrywamy na kilku rodzajach murawy (zmarznięta, błotnista, mokra, normalna i sucha), co odzwierciedla się w dynamice poruszania piłki i jej prowadzenia. Sterowanie jest bardzo proste, co umożliwia bezproblemową zabawę dla każdego fana piłki nożnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 78 głosów czytelników.

Gry podobne do Total Soccer 2000

Wymagania wiekowe Total Soccer 2000

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Total Soccer 2000

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 233MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Nadciąga "plaga" gier piłkarskich

wiadomość13 maja 2002

Na polskim rynku zapowiada się prawdziwy wysyp gier piłkarskich, spowodowany udanymi eliminacjami polskiej reprezentacji do finałów Mistrzostw Świata 2002 w Japonii i Korei. Co najważniejsze kilka tytułów wydanych zostanie w formie zeszytowej lub dołączonych na płytce do znanych magazynów komputerowych, a co za tym idzie ich cena będzie przystępna praktycznie dla każdego. IM Group wypuścił FIFA Wordl Cup 2002, w serii „Dobra Gra” ukazała się Era Futbolu, o czym pisaliśmy kilka dni temu, a już wkrótce można spodziewać się trzech kolejnych „soccerów”: Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Japonia-Korea, Total Soccer 2000 oraz Viva Football. Można by parafrazować przysłowie „gdzie gier sześć tam nie ma co jeść”, lecz w tym przypadku „od nadmiaru głowa nie boli”.