Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcji3DS
Okładka Tom Clancy's  Splinter Cell 3DS (3DS)

Tom Clancy's Splinter Cell 3DS 3DS

Tom Clancy's Splinter Cell 3DS to pierwsza odsłona stworzonej przez koncern Ubisoft serii gier akcji adresowana na konsolę Nintendo 3DS.

Akcji | TPP | skradanki | szpiegowskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Tom Clancy's  Splinter Cell 3DS (3DS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

17marca2011

7kwietnia2011

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Splinter Cell 3DS to konwersja Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory na konsolę Nintendo 3DS, uzupełniona o szereg rozwiązań wdrożonych do popularnej serii szpiegowskiej w Splinter Cell: Conviction. Produkcję opracowała firma Ubisoft.

Akcja gry toczy się w 2008 roku, gdy światem wstrząsnęły dziwne wydarzenia – gigantyczne awarie sieci energetycznej, sabotaż na giełdach papierów wartościowych oraz włamania do międzynarodowych systemów obronnych. Narasta niepewność, a polityka państw staje się coraz mniej stabilna. Japonia tworzy specjalną siatkę szpiegowską, co spotyka się z oburzeniem państw ościennych. Narastają spory. Stany Zjednoczone chcą uregulować napięcie, ale niefortunnie pogarszają sytuację. Komunistyczna Korea Północna chce wykorzystać sytuację, aby wyeliminować swoich oponentów na południu. Coraz częściej wspomina o przygotowaniach do wojny.

Do akcji na obce terytoria zostaje wysłany Sam Fisher, celem powstrzymania dalszego rozwoju wypadków. Misje obejmują m.in. kradzieże tajnych danych, zabójstwa niebezpiecznych osób oraz ich porwania. Czy gracz zdecyduje się na rozwiązanie tych problemów w sposób charakterystyczny dla tajnych agentów, a może porzuci wszelkie rozsądne zachowania na rzecz krwawej jatki? To, w jaki sposób zostaną wykonane zadania zależy tylko od niego.

Pod względem mechaniki rozgrywki mamy tu do czynienia z niemal idealną konwersją Chaos Theory. Twórcy zdecydowali się jednak wzbogacić całość o szereg nowości, wprowadzonych do serii wraz ze Splinter Cell: Conviction. Chodzi tu m.in. o instrukcje pojawiające się na obiektach oraz budynkach, a także nagrania video wyświetlane bezpośrednio podczas rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 8.7 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199,90 PLN

Gry podobne do Tom Clancy's Splinter Cell 3DS

Wymagania wiekowe Tom Clancy's Splinter Cell 3DS

16+

Zobacz zwiastun fanowskiego serialu Splinter Cell: Extinction

wiadomość19 czerwca 2011

Twórcy z niezależnej firmy producenckiej Companion Pictures opublikowali zwiastun fanowskiego miniserialu Splinter Cell: Extinction, który będzie rozgrywał się w uniwersum stworzonym przez Ubisoft. W produkcji opartej na znanej serii gier o przygodach Sama Fishera poznamy losy pewnego agenta NSA, który odkrywa międzynarodowy spisek.

Nintendo 3DS - pierwszy pokaz w Polsce

wiadomość23 lutego 2011

Przedwczoraj w Warszawie firma Stadlbauer – oficjalny dystrybutor sprzętu Nintendo w Polsce – zorganizowała konferencję prasową, podczas której potwierdzona została data premiery nowej konsolki przenośnej oraz lista tytułów startowych dostępnych w naszym kraju. Dziennikarze natomiast mogli sprawdzić 3DSa w akcji.

W które gry zagramy w dniu debiutu Nintendo 3DS?

wiadomość8 lutego 2011

Koncern Nintendo ujawnił oficjalną listę tytułów startowych, które trafią na półki europejskich sklepów w dniu premiery konsoli Nintendo 3DS (przypadającej na 25 marca).

Kolejne gry z Nintendo 3DS na screenach i filmach
Kolejne gry z Nintendo 3DS na screenach i filmach

wiadomość20 stycznia 2011

Wczorajsze popołudnie upłynęło nam pod znakiem konsoli 3DS. Firma Nintendo ujawniła nie tylko jej datę premiery na rynkach europejskim i amerykańskim, ale również szereg nowych materiałów i danych na temat poszczególnych gier. Dziś kontynuujemy drugi z wymienionych wątków, przedstawiając Wam szczegóły o kolejnych produkcjach.