Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS3
Okładka Time and Eternity (PS3)

Time and Eternity PS3

Produkcja z gatunku jRPG, przenosząca graczy do fantastycznego Królestwa Kamuza. Wszyscy bohaterowie i postacie występujące w grze poruszają się w trójwymiarowym środowisku, ale są dwuwymiarowymi animowanymi modelami.

RPG | fantasy | jRPG | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Time and Eternity (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

11października2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Time and Eternity (org. tytuł Toki to Towa) jest tradycyjną grą jRPG, łączącą w sobie najbardziej charakterystyczne cechy tego gatunku. Za jej produkcję odpowiada japońskie studio Imageepoch, które zostało założone w 2005 roku. O tego czasu zajmuje się głownie tworzeniem gier fabularnych na konsole Nintendo DS, PSP i Wii. Time and Eternity jest pierwszym pełnowymiarowym tytułem przygotowanym przez dewelopera z myślą o konsoli Playstation 3. Jego twórcy chwalą się też, że jest pierwszą grą w tak mocnym stopniu łączącą w sobie wysokiej jakości dwuwymiarową animację i modele z trójwymiarowym środowiskiem. Za stworzenie tysięcy klatek animacji i przerywników filmowych odpowiada studio Satelight, znane z anime Macross Frontier, Fairy Tail czy Hellsing Ultimate.

Akcja gry przenosi nas do fantastycznego Królestwa Kamuza i rozpoczyna się w dniu ślubu dwójki głównych bohaterów: 16-letniej księżniczki Toki i jej równie młodego wybrańca. Ceremonia zostaje jednak przerwana. Wkrótce potem Toki i jej niedoszły mąż muszą wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż. Towarzyszyć będą im przyjaciółki naszej bohaterki - Enda, koleżanka ze szkoły, bogata arystokratka Reijo, Wedi, która zajmowała się przygotowaniem przerwanych zaślubin oraz mały smok Drake. Szybki system walki, łączy ze sobą elementy turowe i zręcznościowe, pozwalając używać szerokiej palety ataków, zarówno magicznych jak i tych bardziej tradycyjnych.

Oprawa graficzna została stworzona w ten sposób, by jak najbardziej przypominać tradycyjna japońskie anime i powinna przypaść do gustu większości fanów jRPG-ów. Projekty postaci stworzył znany tajwański grafik występujący pod pseudonimem VOFAN.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Time and Eternity

odpowiednia dla każdego wieku