Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS2NDS
Okładka Tim Stockdale's Riding Star (PC)
OkładkaTim Stockdale's Riding Star (PC)

Tim Stockdale's Riding Star

Tim Stockdale's Riding Star jest symulatorem najpopularniejszych sportów konnych sygnowanym nazwiskiem znanego angielskiego jeźdźca, który aż przez dwadzieścia lat reprezentował Wielka Brytanię na różnych zawodach hippicznych.

Sportowe | o koniach | jeździectwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tim Stockdale's Riding Star Premiera

19wrz2008

NDS PS2 PC

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Gry podobne do Tim Stockdale's Riding Star

Kocham konie!

Lucinda Green’s Equestrian Challenge

My Riding Stables

Tim Stockdale's Riding Star jest symulatorem sportów konnych sygnowanym nazwiskiem znanego angielskiego jeźdźca, który aż przez dwadzieścia lat reprezentował Wielka Brytanię na różnych zawodach hippicznych. Za przygotowanie i wydanie gry odpowiada ta sama firma - Ubisoft.

W Riding Star dostępne są następujące tryby rozgrywki: pojedyncze zawody dla jednego gracza, Hot-Seat oraz kariera. W ostatnim z wymienionych wcielamy się w rolę początkującego jeźdźca, którego celem jest zostanie prawdziwą gwiazdą tego sportu. Oczywiście, aby to osiągnąć musimy brać udział w kolejnych zawodach i pokonywać coraz bardziej wymagających rywali. W sumie możemy spróbować swoich sił w trzech odmiennych konkurencjach - skokach przez przeszkody, konkursie ujeżdżania koni i tak zwanym wyścigu Cross Country. Zresztą wygrywanie kolejnych konkursów nie jest naszym jedynym zmartwieniem, poza tym musimy wykonywać także codzienne obowiązki związane z opieką nad zwierzęciem, czyli dbać o jego wygląd i potrzeby.

Model jazdy konnej w Riding Star został realistycznie odwzorowany. Jednak aby ułatwić rozpoczęcie zabawy początkującym graczom, twórcy przygotowali specjalny tutorial, w czasie którego poznamy wszystkie aspekty rozgrywki. Do naszej dyspozycji oddanych zostało kilka różnorodnych stadionów i pól jeździeckich.

Jeżeli znudzi nam się rywalizacja z wirtualnym przeciwnikiem możemy także zmierzyć się z innym graczem w trybie Hot-Seat.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran  

Klasyfikacja PEGI Tim Stockdale's Riding Star

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
NDS
PS2
PC