Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Thirty Flights of Loving (PC)
OkładkaThirty Flights of Loving (PC)

Thirty Flights of Loving PC

Niewielka niezależna produkcja cechująca się niskim poziomem interaktywności oraz surrealistyczną oprawą graficzną. Obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej fragmenty wspomnień dotyczących przygotowań do napadu.

Przygodowe | gangsterskie | indie

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Thirty Flights of Loving Premiera PC

21sierpnia2012

producent: Blendo Games wydawca: Blendo Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Thirty Flights of Loving

Limbo

Dinner Date

Trauma

Thirty Flights of Loving to minimalistyczna produkcja niezależnego studia Blendo Games, która stanowi sequel darmowej gry Gravity Bone. Twórcy skupili się w swoim najnowszym tytule na efektownym przedstawieniu historii dotyczącej organizowanego przez grupkę wspólników napadu. Ukończenie głównego wątku zajmuje kilkanaście minut, a gracz tylko w niewielkim stopniu może czynnie uczestniczyć w rozgrywanych wydarzeniach, obserwując je z pierwszoosobowej perspektywy.

Kluczową rolę pełni w przypadku tej produkcji montaż oraz surrealistyczna oprawa graficzna. Wszystkie wydarzenia są ukazane w szczątkowej formie, często zmienia się miejsce i czas akcji. W związku z tym zrozumienie przebiegu wypadków wymaga dużego skupienia.

Gra Thirty Flights of Loving powstała na silniku graficznym zapożyczonym z gry Quake II. Otoczenia są utrzymane w bardzo intensywnej stylistyce, dominują żółte i pomarańczowe odcienie. Twórcy zdecydowali się na stworzenie bardzo „kanciastego” środowiska, co najlepiej oddają sześcienne głowy postaci oraz składające się z niewielkiej liczby brył przedmioty. Równie minimalistyczna jest warstwa dźwiękowa, a całkowicie zrezygnowano z dialogów.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Thirty Flights of Loving: Odpowiednia dla każdego wieku.

Thirty Flights of Loving Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 90 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7