Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka They Came From Hollywood (PC)
OkładkaThey Came From Hollywood (PC)

They Came From Hollywood PC

Po części gra akcji, a po części strategia czasu rzeczywistego, w której gracz wciela się w rolę jednego z dziesięciu potworów znanych z filmów klasy B, a jego zadaniem jest niszczenie miast i walka z broniącymi ich oddziałami wojska.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

They Came From Hollywood Premiera PC

anulowana

producent: Octopus Motor wydawca: Octopus Motor Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do They Came From Hollywood

Shogo: Mobile Armor Division

I Was An Atomic Mutant

Tsunami 2265

They Came From Hollywood to po części gra akcji, a po części strategia czasu rzeczywistego, w której gracz wciela się w rolę jednego z dziesięciu potworów znanych z filmów klasy B, a jego zadaniem jest niszczenie miast i walka z broniącymi ich oddziałami wojska.

Masz ochotę zjeść człowieka lub połknąć samochód? A może wybić olbrzymią dziurę w budynku obok lub zniszczyć stojącą nieopodal reklamę? Nic nie stoi na przeszkodzie abyś mógł to uczynić gdyż całe otoczenie jest w pełni podatne na twoje destrukcyjne działanie – wybuchające samochody, pożary, hydranty wystrzeliwujące w górę słupy wody, walące się w gruzy budynki, itd.

  • Możliwość sprawdzenia swoich destrukcyjnych możliwości jako jeden z dziesięciu potworów znanych z filmów Harolda Haxtona: Newtrino - The Atomic Newt, The Tin Behemoth, Giant Ant, Giant Plant, The 52-Foot Woman, Walking Eyeball, Giant Spider, Thorax: The Giant Mantis, Martian Mothership, The Gob (From Uranus), Giant Cuttlefish.
  • Możliwość własnoręcznej zmiany poszczególnych parametrów opisujących danego potwora (odporność na zadawane obrażenia, dodatkowe ataki specjalne, regeneracja, kolor, itp.) a tym samym dostosowania go do własnych upodobań.
  • Sześć wielkich miast Stanów Zjednoczonych, które możemy spróbować zrównać z ziemią: San Francisco; New York City, Washington, D.C., Los Angeles, Seattle, Chicago oraz mała osada położona na pustyni w Nevadzie - Custer's Tibia.
  • Miejsce akcji ukazane w rzucie izometrycznym, prerenderowane modele postaci.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe They Came From Hollywood: Odpowiednia dla każdego wieku.