Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka I Was An Atomic Mutant (PC)
OkładkaI Was An Atomic Mutant (PC)

I Was An Atomic Mutant PC

Zwariowana gra akcji, w której gracz wciela się w rolę powstałego w wyniku mutacji popromiennej potwora pałającego chęcią zemsty na ludzkości.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

I Was An Atomic Mutant Premiera PC

25lipca2003

producent: Canopy Games wydawca: Activision Value Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do I Was An Atomic Mutant

Shogo: Mobile Armor Division

Atomic Enforcer

Tsunami 2265

I Was An Atomic Mutant to zwariowana gra akcji, w której gracz wciela się w rolę powstałego w wyniku mutacji popromiennej potwora pałającego chęcią zemsty na ludzkości. Celem każdej z misji jest destrukcja całego miasta, zniszczenie wszystkiego i wszystkich, którzy znajdą się w zasięgu rażenia bestii. Całość gry utrzymana została w specyficznym klimacie wzorowanym na filmach akcji z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku, w których główne role odgrywały różnego rodzaju nieziemskie istoty zagrażające ludzkości.

Do naszej dyspozycji oddane zostały cztery różne potwory, nad którymi możemy przejąć całkowitą kontrolę: The Wrath She Beast – rozdeptująca wszystko, co stanie na jej drodze kobieta gigant; Reptomicus – olbrzymi jaszczur o ognistym oddechu i niszczycielskim ogonie; Invader from Dimension X – olbrzymi robot rażący cele zabójczymi promieniami oraz Brain from Beyond Infinity – gigantycznych rozmiarów mózg posiadający zdolności psioniczne.

  • Szybka, dynamiczna akcja, dwa tryby zabawy: Arcade oraz Monster.
  • Widok z za pleców potwora, przy czym istnieje dodatkowa możliwość obserwowania akcji z perspektywy widza w kinie oraz w kolorach jakie dominowały w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych w telewizji czyli na „czarno-biało”.
  • Nieograniczona ilość misji o wzrastającym stopniu trudności.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Klasyfikacja PEGI I Was An Atomic Mutant

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

I Was An Atomic Mutant Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 500MHz
  • 64MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D