Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka The Rub Rabbits! (NDS)
OkładkaThe Rub Rabbits! (NDS)

The Rub Rabbits! NDS

The Rub Rabbits! (japońska nazwa gry brzmi Where do Babies Come From?) to kontynuacja zabawnej zręcznościówki zatytułowanej Feel the Magic: XY/XX.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Rub Rabbits! Premiera NDS

7lutego2006

producent: Sonic Team wydawca: SEGA

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

The Rub Rabbits! (japońska nazwa gry brzmi Where do Babies Come From?) to kontynuacja zabawnej zręcznościówki zatytułowanej Feel the Magic: XY/XX. Za obie gry odpowiedzialny jest Sonic Team, znany przede wszystkim z tytułów o jeżu imieniem Sonic. Firma ta została założona już w 1988 roku, a nazywała się wówczas SEGA AM8. Dopiero po odniesieniu sukcesu związanego z Soniciem przeobraziła się w Sonic Team.

Zadaniem gracza w The Rub Rabbits! jest zdobycie dziewczyny w pojedynku z tuzinem innych amantów. Może to nie to samo, co w prawdziwym życiu, ale rozgrywce nie da się odmówić innowacyjności. Gra wykorzystuje dwie unikatowe funkcje konsolki Nintendo DS: ekran dotykowy oraz funkcję rozpoznawanie głosu. Za pomocą odpowiednich ruchów i komend głosowych wydajemy naszym bohaterom polecenia. Autorzy dodali w kontynuacji cztery całkiem nowe tryby zabawy. Poza znanymi z jedynki Story, Memories i Maniac mamy jeszcze Attack, Hullabaloo, "Baby Making" (nie traktuj tego dosłownie) i Connect. Pojawiła się także opcja Time Attack, którą możemy włączyć na etapach ukończonych do tej pory w trybie Attack.

Daniem głównym w The Rub Rabbits! jest tryb Story, w którym przechodzimy ścieżkę od pierwszego spotkania z dziewczyną do morderczego wyścigu po jej serce (metafora taka). Wyzwanie składa się z 35 etapów, na których bawimy się w różne minigierki, takie jak bieganie po ruchomych schodach czy gra na pianinie. W The Rub Rabbits! pojawiła się całkowicie nowa muzyka, grafika i obsada. Niektóre piosenki i dźwięki czekają na odblokowanie w stosownym menu. Później możemy z nich złożyć własne utwory. Ponadto jeśli wolimy podrywać z kolegami, możemy dobrać się we czwórkę na jednej konsoli lub w dwudziestkę (!), jeśli posiadamy pięć egzemplarzy gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1 - 4  

Klasyfikacja PEGI The Rub Rabbits!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Rub Rabbits! Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS