Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360XONEWiiUPS43DS
Okładka The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure (X360)
OkładkaThe Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure (X360)

The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure

Tradycyjna platformówka 2.5D, oparta na licencji niezwykle popularnej serii gazetowych minikomiksów rysowanych w latach 1950-2000 przez Charlesa M. Schulza.

Zręcznościowe | platformówki | filmy animowane | komiksy | na 2 osoby | 2.5D | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure Premiera

3lis2015

PS4 X360 WiiU XONE 3DS

Gry podobne do The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure

Rayman Legends

Castle of Illusion HD

DuckTales Remastered

The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure na konsoli Xbox 360 to klasyczna platformówka, która została zrealizowana w technice 2.5D. Produkcja oparta jest na licencji obsypanej nagrodami i najpopularniejszej na świecie serii pasków komiksowych, rysowanych w latach 1950-2000 przez Charlesa M. Shulza. Gazetowe historyjki obrazkowe Shulza przedstawiały przygody grupki dzieci, mieszkających na sielskich amerykańskich przedmieściach. W przeciągu kilku dekad wydawania Fistaszków, jednym z symboli cyklu oraz ulubioną przez fanów postacią stał się sympatyczny pies o imieniu Snoopy, który należał do głównego bohatera komiksu. Sklepowy debiut The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure towarzyszył premierze filmowej wersji Fistaszków, która miała miejsce w listopadzie 2015 roku. Kinowy obraz oraz gra powstały, by uczcić 65 rocznicę narodzin komiksu.

W The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure gracze wcielają się w Snoopy'ego, który wyrusza na poszukiwania swojego Pana oraz jego przyjaciół, bawiących się w chowanego. Gra fabularnie nie jest powiązana w żaden sposób z filmem, ale łączy ją z nim sposób przedstawienia otoczenia oraz wygląd postaci. Aby osiągnąć swój cel Snoopy musi przemierzyć szereg fantastycznych krain, opartych na wytworach jego wybujałej wyobraźni. Podczas przygody gracze przemierzą gęstą dżunglę, ulice Paryża, Księżyc, a także wzbiją się w powietrze w czerwonym dwupłatowcu z czasów pierwszej wojny światowej.

Świat gry został ukazany w perspektywie 2.5D, oznacza to, że rozgrywka odbywa się na dwuwymiarowym planie, ale wszystkie lokacje zbudowane zostały z trójmiarowych modeli. Podczas przygody Snoopy znajduje różnego rodzaju kostiumy, dzięki którym zyskuje przydatne umiejętności, pozwalające pokonać przeszkody stojące na jego drodze. Tytuł posiada opcję rozgrywki kooperacyjnej. Drugi gracz wciela się w Woodstocka, małego żółtego ptaka, który pomaga Snoopy'emu wyszukując skarby oraz otwierając ukryte przejścia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure: Odpowiednia dla każdego wieku.

PS4
X360
WiiU
XONE
3DS