Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka The Office (PC)
OkładkaThe Office (PC)

The Office PC

Casualowa produkcja stworzona na bazie popularnego serialu. Wcielamy się w jednego z pracowników tytułowego biura i próbujemy podlizać się szefowi, żeby wygrać miesiąc płatnych wakacji i uniknąć wyrzucenia z pracy.

Zręcznościowe | casual | seriale TV | humorystyczne

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Office Premiera PC

1października2007

producent: Mumbo Jumbo wydawca: Mumbo Jumbo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Office

7 Sins

Coffee Break 2

Hospital Haste

The Office to casualowa produkcja stworzona przez studio MumboJumbo na podstawie popularnego serialu komediowego pod tym samym tytułem. Michael, „najbardziej znienawidzony szef na świecie”, postanawia zwiększyć wydajność podległych mu pracowników i ogłasza konkurs. Na zwycięzcę czeka miesiąc wymarzonych, płatnych wakacji, a najsłabsi mogą stracić swoje stanowiska.

Wcielamy się w rolę jednego z podwładnych, Jima, i próbujemy osiągnąć lepsze wyniki od pozostałych pracowników. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym. Zadanie gracza polega na jak najszybszym wykonywaniu zleceń w postaci przenoszenia dokumentów, drukowania i innych zadań, które zwykło się wykonywać w biurze. Wygrywa pracownik z najlepszym rezultatem, gdy czas dobiegnie końca.

Wraz z wykonywaniem kolejnych poleceń napełnia się wskaźnik, tzw. prank-meter. Gdy osiągnie maksymalny poziom, to możemy spłatać innym pracownikom psikusa. Część z nich wzorowano na żartach z serialu, a ich zadaniem jest spowolnienie pozostałych zawodników. Dla zwiększenia wydajności korzystamy z automatu z parzoną kawą. Pokonując kolejne poziomy gracz odblokowuje również nowe power-upy ułatwiające uzyskanie lepszego wyniku końcowego.

Oprawa graficzna gry The Office jest utrzymana w karykaturalnej stylistyce. Wszyscy bohaterowie mają przerośnięte głowy. Większość czasu spędzamy na statycznej planszy prezentującej biuro. Cut-scenki są przedstawione w formie komiksów.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe The Office: Odpowiednia dla każdego wieku.

The Office Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 50 MB HDD
  • Windows 98/ME/2000/XP/Vista