Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Coffee Break 2 (PC)
OkładkaCoffee Break 2 (PC)

Coffee Break 2 PC

Coffee Break 2 to sequel zabawnej gry strategicznej, wypuszczonej na rynek na początku 2005 roku. Za developing tytułu odpowiada zespół Abell Entertainment, zaś intencją autorów było nawiązanie do serii The Sims oraz popularnego serialu „Camera Cafe”.

Symulacje

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Coffee Break 2 Premiera PC

18listopada2005

pudełko PL

31lipca2007

producent: Abell wydawca: Play Ten Interactive wydawca PL: IQ Publishing Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Coffee Break 2

The Sims

7 Sins

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2

Coffee Break 2 to sequel zabawnej gry strategicznej, wypuszczonej na rynek na początku 2005 roku. Za developing tytułu odpowiada zespół Abell Entertainment, zaś intencją autorów było nawiązanie do serii The Sims oraz popularnego serialu „Camera Cafe”.

Akcja przedstawianej pozycji toczy się w biurze należącym do jednej z wielkich korporacji, gdzie roi się od mniej lub bardziej pracowitych przedstawicieli personelu. Pewnego dnia David i John, dwaj z zatrudnionych tu osobników odkrywają, że zarówno oni jak i ich koledzy po fachu są obserwowani przez szefostwo firmy, które poważnie rozważa możliwość redukcji etatów. Szpiegowanie odbywa się za pomocą kamer, zamontowanych w ubiegły weekend w miejscach, gdzie można się było tego najmniej spodziewać. Dzięki nowoczesnym urządzeniom „góra” może dowiedzieć się, kto jest rzetelnym pracownikiem, a kto powinien w trybie natychmiastowym stracić swoją posadę i wylądować na bruku. Naszym zadaniem jest oczywiście udowodnienie, że to my jesteśmy najlepszymi członkami biurowej ekipy, a każdy myślący inaczej powinien jak najprędzej zgłosić się po odprawę.

Coffee Break 2 umożliwia nam wcielenie się w czterech bohaterów: wymienionych wcześniej Davida i Johna, a także dwie kobiety – Emmę oraz Annie. Obie płci mają swoje wady i zalety, co nie zmienia faktu, że nadrzędną misją każdego z naszych podopiecznych jest sprawienie, aby każdy dzień pracy w korporacji obfitował w gorące momenty. Nasz cel osiągamy poprzez zręczne symulowanie własnej pracy, jak również tzw. „podkładanie świni” swoim kolegom. Chcąc pozbyć się kilkudziesięciu konkurentów, musimy nakrywać ich w niezręcznych sytuacjach, bezustannie wpędzać w osobiste konflikty, a także kompromitować w oczach szefów, którzy przez cały czas oglądają nasze poczynania dzięki rozbudowanemu systemowi monitoringu.

Gra, jak na produkt XXI przystało, posiada w pełni trójwymiarową oprawę wizualną oraz możliwość swobodnego operowania widokiem. Do jej szczególnych cech należy zaliczyć również niewysokie wymagania sprzętowe.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Coffee Break 2 cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Coffee Break 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Coffee Break 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1 GHz
  • 128 MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D
  • Windows 98/ME/2000/XP
  • 600 MB HDD