Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka The Moonlighters (PC)

The Moonlighters PC

The Moonlighters to gra akcji z elementami strategicznymi i zręcznościowymi, stworzona przez niezależne studio Rad Dragon. Gracz kieruje poczynaniami grupy wyjątkowo sprytnych przestępców, którzy specjalizują się w widowiskowych kradzieżach.

Akcji | widok izometryczny | 2D | elementy strategiczne

PC Windows
Okładka The Moonlighters (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

The Moonlighters jest projektem niezależnego studia Rad Dragon, znanego użytkownikom smartfonów z przebojowej symulacji rozpychacza tłumów – Shove Pro. Tym razem deweloperski tandem - Teddy Diefenbach i Mike Sennott postanowił dać graczom szansę sprawdzenia się w roli członków złodziejskiej szajki.

Akcja gry osadzona została w latach 50. ubiegłego wieku. Fabuła, inspirowana takimi filmami jak Żądło i Ocean's Eleven, przedstawia perypetie grupki niezwykle utalentowanych przestępców, parających się kradzieżami pieniędzy i cennych przedmiotów z pilnie strzeżonych miejsc.

Celem gracza jest przeprowadzenie serii perfekcyjnie zaplanowanych i wykonanych kradzieży. Każdy z członków złodziejskiej szajki dysponuje przy tym innymi umiejętnościami, które mogą być przydatne do wykonania określonych zadań (otwarcie sejfu, odwrócenie uwagi strażnika, sprowokowanie zamieszania itp.). Plan skoku obejmuje szereg etapów, w trakcie których kontrolować można tylko jedną postać.

Twórcy The Moonlighters zdecydowali się wykorzystać dwuwymiarową grafikę z rzutem izometrycznym. Stylizowana na kreskówkę oprawa wizualna przypomina produkcje casualowe (np. modele postaci z nieproporcjonalnie wielkimi głowami). Zabawę uprzyjemnia klimatyczne tło dźwiękowe, którego tempo i brzmienie dostosowane są do aktualnych wydarzeń.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Moonlighters

odpowiednia dla każdego wieku