Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka The Jungle Book, Peter Pan (PC)
OkładkaThe Jungle Book, Peter Pan (PC)

Księga Dżungli, Piotruś Pan PC

The Jungle Book, Peter Pan

Kolejny zestaw dwóch gier edukacyjnych, w których najmłodsi użytkownicy komputera towarzyszą znanym i bardzo lubianym na całym świecie bohaterom (Piotruś Pan oraz Mogli z „Księgi Dżungli”), a także obserwują ich niezwykłe wyczyny.

Zręcznościowe | książki | dla dzieci | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Księga Dżungli, Piotruś Pan Premiera PC

28sierpnia2004

pudełko PL

28sierpnia2004

producent: Aidem Media wydawca: Aidem Media wydawca PL: Aidem Media Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Kolejny zestaw dwóch gier edukacyjnych, w których najmłodsi użytkownicy komputera towarzyszą znanym i bardzo lubianym na całym świecie bohaterom (Piotruś Pan oraz Mogli z „Księgi Dżungli”), a także obserwują ich niezwykłe wyczyny. Poszczególne gierki stymulują rozwój umysłowy dziecka, rozwijają jego kreatywność, ćwiczą pamięć, spostrzegawczość, logiczne myślenie i refleks. Wszystkie przygotowane zabawy okraszone są kolorową, rysunkową grafiką (mnóstwo zabawnych animacji) oraz przyjemną dla ucha oprawą muzyczną.

Księga Dżungli to program, przedstawiający historię chłopca wychowanego przez wilki w indyjskiej dżungli. Całość daje dziecku szansę poznania różnych dzikich zwierząt, m.in.: poprzez robienie im zdjęć, czy też popisanie się zręcznością w ratowaniu małych wilczków. Ponadto, nasi milusińscy sprawdzają swoje zdolności strategiczne podczas „Wyprawy po Czerwone Kwiecie”, przechodzą przez Mroczne Labirynty oraz poznają tajemnicę Węża Kaa.

Piotruś Pan to z kolei opowieść o chłopcu, który na zawsze chciał pozostać dzieckiem. Zamieszkał w wymarzonej, fantastycznej krainie, wśród innych malców oraz Indian, Syren i piratów. W grze osoby siedzące przed monitorami komputerów biorą udział w bitwie ze złymi piratami, starają się uratować Wandę z rąk kapitana Haka, mogą także grać w Czarnego Piotrusia i w Leonardo.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran  

Nośnik: 29,99 PLN

Księga Dżungli, Piotruś Pan cena w dniu premiery: 1 CD PLN

Wymagania wiekowe Księga Dżungli, Piotruś Pan: Odpowiednia dla każdego wieku.

Księga Dżungli, Piotruś Pan Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 200 Mhz
  • 64MB RAM
  • Windows 95/98/Me/2000/XP