Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka The Italian Job (PC)

The Italian Job PC

Wyścigi samochowe oparte o kultowy film "The Italian Job", gdzie przenosimy się w lata 70-te i wcielamy w postać Charliego Crokera, który w krótkim czasie po wyjściu z więzienia postanawia wrócić do swojego „zawodu”.

Wyścigi | samochodowe | filmy

PC Windows
Okładka The Italian Job (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15kwietnia2002

10maja2002

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Film The Italian Job gościł na ekranach kin w 1969 roku. Od tego czasu stał się legendą kina akcji z niezapomnianą rolą Michaela Caine’a. Teraz, za sprawą firmy SCi, mamy okazję zakosztować niesamowitych wrażeń na ekranach własnego komputera. W Italian Job przenosimy się w lata 70-te i wcielamy w postać Charliego Crokera, który w krótkim czasie po wyjściu z więzienia postanawia wrócić do swojego „zawodu”. Kradnie 4 mln dolarów spod nosa turyńskiej policji i mafii. W ślad za nim rusza pościg.

Za kierownicą rozpędzonego do granic możliwości samochodu czeka nas wiele przeszkód i wyzwań. Sześć trybów gry, w których rozwalać można trzy modele Austin Mini Coopers i jedenaście innych samochodów sportowych i terenowych, a nawet autobus. Każdy samochód ma własny model jazdy, zależny od jego masy, mocy silnika i innych parametrów.

System Utilises Continuous Ordered Scenery Streaming (COSS) umożliwił stworzenie gigantycznych i dokładnie odwzorowanych miast. Jeździmy ulicami dwóch ogromnych metropolii: Londynu i Turynu, po których można poruszać się całkowicie swobodnie: drogami, uliczkami, chodnikami, a nawet po dachach. Czekają nas więc zupełnie nowe doświadczenia dzięki niepowtarzalnej mieszance szybkich i niebezpiecznych pościgów. Poszczególne lokacje stworzono na podstawie oryginalnych map. W Turynie jeździmy np. po fabryce Fiata, londyńskie korki uliczne zmuszają nas do niesamowitych ewolucji, a w górzystych tereny Alp śmierć czai się na każdym zakręcie.

 • Sześć trybów gry w przeróżnych lokacjach.
 • 16 misji głównych ("Italian Job").
 • Dwa olbrzymie miasta w trybie Free Ride Levels (Londyn i Turyn).
 • Dziesięć poziomów w trybie Challenge Levels, w których trzeba wykonywać konkretne zadania.
 • 20 poziomów w trybie Destructor Levels, w którym głównym zadaniem jest destrukcja!
 • 20 poziomów do przejechania na czas w trybie Checkpoint Levels.
 • Trzy tryby rozgrywki wieloosobowej dla 8 graczy: Challenge, Destructor oraz Checkpoint.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 168 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Gry podobne do The Italian Job

Klasyfikacja PEGI The Italian Job

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe The Italian Job

PC Windows

PC Windows

 • Rekomendowane:
 • Pentium II 500MHz
 • 128MB RAM
 • akcelerator 3D
The Italian Job już w Polsce

wiadomość9 maja 2002

Do polskich sklepów trafiła właśnie najnowsza produkcja brytyjskiego zespołu SCi Games, doskonale znanego z bardzo kontrowersyjnej serii Carmageddon. Tym razem nie jest inaczej - The Italian Job spokojnie można zaliczyć do wyścigów samochodowych z elementami zręcznościowymi typowymi dla gier akcji. To co wyróżnia grę to ciekawa fabuła oparta na kultowym filmie z 1969 roku „The Italian Job” z Michaelem Cainem w roli głównej.