Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSPCAND
Okładka Taichi Panda 3: Dragon Hunter (iOS)
OkładkaTaichi Panda 3: Dragon Hunter (iOS)

Taichi Panda 3: Dragon Hunter

Trzecia odsłona popularnej mobilnej serii sieciowych gier RPG akcji. Utrzymana w klimacie fantasy produkcja oferuje obszerną kampanię solową, kooperacyjne starcia z bossami oraz tryb PvP. Cieszy również oko wysokiej jakości trójwymiarową oprawą graficzną.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | PvP | MMO | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Taichi Panda 3: Dragon Hunter Premiera

10paź2017

AND iOS PC

Gry podobne do Taichi Panda 3: Dragon Hunter

Bastion

AxE: Alliance vs Empire

Zenonia S: Rifts in Time

Taichi Panda 3: Dragon Hunter jest trzecią odsłoną popularnego cyklu sieciowych RPG-ów akcji, inspirowanych klasycznymi dungeon crawlerami oraz pozycjami typu MMO. Tytuł został wyprodukowany przez chińskie studio Snail Games, mające w dorobku m.in. poprzednie części serii, a także markę Age of Wushu/Wulin. Grę udostępniono na platformie PC, AND i iOS w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Fabuła

W produkcji odwiedzamy doskonale znaną fanom serii krainę fantasy Avzar, w której nietrudno doszukać się zarówno wschodnich, jak i zachodnich wpływów, czyniących z niej bardzo eklektyczną lokację. Gracze wcielają się w członków dwóch rywalizujących frakcji, parających się polowaniem na smoki i inne dzikie bestie.

Mechanika

Taichi Panda 3: Dragon Hunter łączy elementy znane z typowych RPG-ów akcji z rozwiązaniami charakterystycznymi dla gier sieciowych. Czas w grze spędzamy zatem na przemierzaniu Avzaru, toczeniu efektownie zrealizowanych walk, rozwijaniu postaci, kolekcjonowaniu rozmaitych przedmiotów (nie tylko ekwipunku), a także korzystaniu z prostego systemu rzemiosła. Jedną z najciekawszych aktywności jest polowanie i oswajanie najróżniejszych wierzchowców, w tym potężnych smoków – dosiadając ich, możemy swobodnie latać. Niewątpliwą zaletą gry jest zaprojektowana z dbałością o szczegóły mapa świata. Poza tym twórcy zawarli w grze namiastkę kooperacji, pozwalając graczom toczyć wspólne boje przeciw potężnym bossom. Nie zabrakło w niej również opcji PvP, dopuszczającej rywalizację w formacie 3-na-3.

Kwestie techniczne

Taichi Panda 3: Dragon Hunter powstało na silniku Flexi 3 z wykorzystaniem technologii renderingu Metal oraz rozwiązań firmy Nvidia w zakresie fizyki. W efekcie studio Snail Games przygotowało najładniejszą odsłonę serii, cieszącą oko nie tylko bogatami w szczegóły, rozległymi lokacjami oglądanymi z perspektywy TPP i bez jakichkolwiek ekranów ładowania, ale też wysokiej jakości teksturami oraz zaawansowanymi efektami świetlnymi i cząsteczkowymi. Gra ma jednak spore wymagania i na niektórych słabszych urządzeniach może mieć problemy z utrzymaniem płynności. Obrazu całości dopełnia ścieżka dźwiękowa inspirowana klasycznymi chińskimi kompozycjami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Taichi Panda 3: Dragon Hunter: 12+

Taichi Panda 3: Dragon Hunter Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS
PC