Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2
Okładka Surfing H3O (PS2)

Surfing H3O PS2

Zręcznościowa gra sportowa dedykowana miłośnikom surfowania po falach w rytm punkrockowej muzyki. Próbujemy zdobyć w wyznaczonym czasie jak najwięcej punktów poprzez wykonywanie karkołomnych kombinacji trików.

Sportowe | surfing | elementy zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Surfing H3O (PS2)

producent: Opus

wydawca: Rockstar Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

27października2000

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Surfing H3O to gra sportowa poświęcona surfingowi, która kładzie większy nacisk na emocjonującą rozgrywkę niż realistyczne odwzorowanie zmagań na wzburzonych falach. Tytuł ten bazuje na japońskiej produkcji Surfroid, choć porzucono w nim między innymi fabułę w klimatach science-fiction na rzecz bardziej klasycznych rozwiązań.

Do dyspozycji graczy oddano kilkunastu zawodników i sześć lokacji. Większość z nich jest z początku zablokowana. W celu uzyskania do nich dostępu konieczne jest osiągnięcie wyznaczonych celów (próg punktowy, znalezienie znaczników itp.) i pokonanie linii mety przed upływem czasu.

Dzięki zręcznościowemu systemowi wykonywania trików mamy wręcz nieograniczone opcje zdobywania premii. Każdą akrobację możemy połączyć z innymi, aby zwiększyć mnożnik punktowy, co przypomina rozwiązania znane między innymi z serii Tony Hawk Pro Skater. Po odblokowaniu wszystkich lokacji pojawia się opcja ponownego wzięcia udziału w zawodach, ale tym razem na znacznie bardziej wyśrubowanych warunkach.

Gra Surfing H3O posiada trójwymiarową oprawę graficzną, a kamera stara się ukazywać w jak najbardziej efektowny sposób poczynania gracza. Do zabawy zagrzewa nas punkrockowa ścieżka muzyczna z utworami takich zespołów jak Samiam czy Mustard Plug.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Surfing H3O

odpowiednia dla każdego wieku