Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2Wii
Okładka Super PickUps (Wii)
OkładkaSuper PickUps (Wii)

Super PickUps

Niskobudżetowa gra wyścigowa, w której bierzemy udział w zawodach z udziałem tytułowych pick-upów. Wybieramy pomiędzy szesnastoma maszynami, ścigając się na dwudziestu profesjonalnych obiektach.

Wyścigi | samochodowe

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super PickUps Premiera

15paź2007

PS2

15wrz2008

Wii

producent: Milestone wydawca: XS Software

Gry podobne do Super PickUps

Need for Speed Carbon

Cruis'n

Excite Truck

Super Pick Ups jest niskobudżetową grą wyścigową. Zasiadamy za kierownicami mocno podrasowanych modeli tytułowych pick-upów, konkurując z innymi kierowcami na profesjonalnych torach wyścigowych. Omawiana produkcja jest dziełem firmy Milestone, znanej za sprawą takich serii jak Screamer, Superbike czy SBK.

Do dyspozycji gracza oddano szesnaście modeli półciężarówek, podzielonych na trzy klasy (zależne od rodzaju zastosowanego napędu). Warto dodać, iż gracz dysponuje pełną swobodą w kwestii dopasowywania ustawień maszyny, co w zamierzeniach pozwala na osiąganie lepszych czasów na każdej trasie.

Główny tryb rozgrywki daje możliwość przystępowania do serii zawodów, gdzie za kolejne wygrane uzyskuje się nagrody pieniężne. Pozyskane w ten sposób fundusze przeznacza się zarówno na rozwój posiadanych aktualnie maszyn, jak i zakup nowych pick-upów. W miarę awansów w karierze poziom trudności sukcesywnie wzrasta. Na uwagę zasługuje też fakt, że SI przeciwników dynamicznie dopasowuje się do poczynań gracza. Oprócz trybów singleplayer Super Pick Ups oferuje także multiplayer dla dwóch osób. Zabawa jest w tym przypadku toczona na podzielonym ekranie.

Zawody rozgrywane są na dwudziestu różnych trasach, których cechą wspólną jest to, że są w całości pokryte asfaltem. Wyścigi mogą być organizowane o różnych porach dnia oraz przy zmiennych warunkach pogodowych, między innymi w utrudniającym jazdę deszczu.

Oprawa wizualna gry prezentuje typowy dla innych produkcji z tego gatunku poziom wykonania. Najładniej wykonane zostały modele biorących udział w zawodach półciężarówek. Warto też zauważyć, że zmagania mogą być obserwowane z kilku różnych ujęć kamery.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Super PickUps

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Super PickUps Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
Wii