Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 (GBA)
OkładkaSuper Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 (GBA)

Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 GBA

Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 to czwarta odsłona kultowej serii platformówek z sympatycznym hydraulikiem w roli tytułowej. Tym razem Mario i Luigi muszą uporać się z siedmioma synami Bowsera, którzy zdołali zamienić władców Grzybowego Świata w zwierzęta.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | Mario | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 Premiera GBA

17października2003

pudełko PL

27października2003

producent: Nintendo wydawca: Nintendo wydawca PL: Lukas Toys Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3

Dragon Ball Z: The Legacy of Goku

Asterix & Obelix XXL

Castlevania: Circle of the Moon

Super Mario Bros. 3 jest uważane przez większość fanów przygód wąsatego hydraulika za najlepsza grę z serii. Mamy tu do czynienia oczywiście z odświeżona wersja. W latach 90-tych tylko Final Fantasy VIII na PlayStation sprzedał się lepiej. W Super Mario Bros. 3 Nintendo osiągnęło prawdziwe mistrzostwo w dziedzinie gier platformowych.

Grając w ta grę poczujecie, co znaczy ogromna grywalność. Z czego wynika ten fenomen? Otóż dopasowane tu jest niemal wszystko – rosnące z czasem umiejętności Mariana, długość leveli i ich rozbudowanie, stopniowo wzrastający poziom trudności , grafika, animacja postaci, muzyka – tu po prostu każdy element do siebie idealnie pasuje. Zaczynacie grac i nie chcecie przestawać – tak niewiele gier dzisiaj potrafi na tyle wciągnąć. Od innych gier z serii Mario Bros, te cześć odróżniają głównie specjalne przedmioty, których Mario używa. Warp Whistle, czy Frog i Tanooki Suit to wyposażenie, których używanie daje ogromną frajdę. Frajdę daje po prostu granie w Super Mario Bros. 3 i to nie ważne ile macie lat, skąd pochodzicie itp. – to jedna z najbardziej uniwersalnych i najbardziej grywalnych gier, jakie powstały, a szansa pogrania na w wolnej chwili na GBA nie może przejść Wam koło nosa. Na kartridżu znajdziecie także niezapomniane Mario Bros. Które pozwoli Wam połączyć się kabelkiem z drugim graczem i poszaleć razem w jeden z najbardziej znanych multiplayerowych tytułów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 266 głosów czytelników.

Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 cena w dniu premiery: 209 PLN

Klasyfikacja PEGI Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 Wymagania sprzętowe

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • link-kabel