Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCiOSANDPS4XONESwitch
Okładka Super Blackjack Battle II Turbo Edition (PC)
OkładkaSuper Blackjack Battle II Turbo Edition (PC)

Super Blackjack Battle II Turbo Edition

Super Blackjack Battle II Turbo Edition to produkcja, która umożliwia rywalizowanie o tytuł najlepszego specjalisty od Blackjacka w historii. Stworzona przez Stage Clear Studios gra tytułem i pewnymi smaczkami, takimi jak np.

Logiczne | hazardowe | karciane | poker

Super Blackjack Battle II Turbo Edition Premiera

3mar2017

PC

10maj2017

iOS

11maj2017

AND

25lip2018

XONE

7sie2018

Switch

9paź2018

PS4

producent: Stage Clear Studios wydawca: Headup Games

Gry podobne do Super Blackjack Battle II Turbo Edition

Bridge Baron 22

UNO

Brydż 99

Super Blackjack Battle II to symulacja gry w Blackjacka, okraszona stylistyką i klimatem wyciągniętymi rodem ze znanej serii bijatyk Street Fighter. Produkcję opracowało studio Stage Clear Studios, znane m.in. ze stworzenia Max: The Curse of Brotherhood.

Fabuła

12 bohaterów otrzymało zaproszenie na turniej Blackjacka od właściciela największego kasyna w Las Vegas. Fakt, że przy okazji jest on też Ojcem Chrzestnym najbardziej wpływowej rodziny przestępczej w regionie, czyni odmowę wyjątkowo kłopotliwą. Czemu mieliby jednak odmawiać, skoro każdy z nich marzy o tym, by zostać najlepszym graczem w historii?

Mechanika

Pierwszym krokiem w Super Blackjack Battle II Turbo Edition jest wybranie postaci. Do naszej dyspozycji oddano 12 zróżnicowanych bohaterów, takich jak Mark – działający pod przykrywką agent FBI, Japonka Kamiko, która stara się pomścić śmierć swojego wuja, czy też Gregor – przywódca bojówki rodem z południowej Afryki. Kiedy już wiemy, kim gramy, pozostaje jedynie Blackjack!

Poza kampanią dla pojedynczego gracza, w ramach której możemy odkryć jedną z 10 odmiennych historii, gra oferuje także 4-osobowy, cross-platformowy tryb multiplayer, umożliwiający swobodne dołączanie się i opuszczanie rozgrywek. Zabawie towarzyszy w pełni funkcjonalny ranking PvP, dzięki któremu możemy na bieżąco śledzić swoje postępy.

Kwestie techniczne

W Super Blackjack Battle II Turbo Edition zastosowano dwuwymiarową oprawę graficzną. Zarówno lokacje, jak i postacie stylem artystycznym wyraźnie nawiązują do znanej serii bijatyk firmy Capcom – Street Fighter.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Super Blackjack Battle II Turbo Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy.
AND
iOS
PC
PS4
XONE
Switch