Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneXONEPCPS4ANDSwitch3DSiOS
Okładka SubaraCity (PC)

SubaraCity

Gra logiczna, w której naszym zadaniem jest wzniesienie miasta oraz wypełnienie go jak najwyższymi i najbardziej prestiżowymi budowlami. Rozgrywka w SubaraCity przywodzi na myśl mobilne 2048.

Logiczne | zagraj za darmo | 2D | indie | budowa miasta

Okładka SubaraCity (PC)

data premiery gry:

28maj2015

iOS

5cze2016

AND

30mar2017

3DS

9sie2018

Switch

3kwi2019

PC

28sie2019

XONE

2020

PS4

SubaraCity to gra logiczna inspirowana popularną grą liczbową 2048, za której opracowaniem stoi Ryuji Kuwaki.

Mechanika

Naszym zadaniem w SubaraCity jest wzniesienie dobrze prosperującego miasta i wypełnienie go jak najwyższymi budynkami. W trakcie zmagań na dwuwymiarowej planszy pojawiają się kolorowe klocki, na których znajdują się rozmaite budowle; łącząc ze sobą elementy o tych samych barwach, zwiększamy rozmiary i prestiż ulokowanych na nich konstrukcji. Choć zaczynamy od pustych działek, które następnie stają się domkami jednorodzinnymi, z czasem stawiamy na nich bloki mieszkalne i wieżowce, by w końcu zmienić je w charakterystyczne obiekty pokroju wieży Eiffla, Krzywej Wieży w Pizie, Statui Wolności, a nawet wieży Babel.

Kwestie techniczne

SubaraCity posiada przejrzystą grafikę utrzymaną w lekkim, kreskówkowym stylu. Podczas gdy na urządzeniach mobilnych tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play), na konsolach i komputerach jest dostępny za opłatą.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 17,99 PLN

Gry podobne do SubaraCity

Wymagania wiekowe SubaraCity

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe SubaraCity

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9800 lub lepsza, 180 MB HDD, Windows 10

3DS
AND
iOS
Switch
PS4
XONE
PC