Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Sub Command: Akula Seawolf 688(I) (PC)

Sub Command: Akula Seawolf 688(I) PC

Realistyczny symulator atomowej łodzi podwodnej, w którym wcielając się w rolę kapitana możemy odbyć szereg niebezpiecznych zadań bojowych rozgrywających się na całym ziemskim globie.

Symulacje

PC Windows
Okładka Sub Command: Akula Seawolf 688(I) (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17września2001

21października2001

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sub Command to kolejna gra po 688(I): Hunter/Killer i Jane's Fleet Command autorstwa zespołu Sonalysts. Daje nam możliwość wcielenia się w rolę dowódcy prawdziwego podwodnego okrętu atomowego i uczestniczenia nim w wielu niebezpiecznych zadaniach bojowych. Możemy zostać dowodzącym trzech rzeczywistych okrętów podwodnych: Seawolf, 688(I) i Akula. Do wykonania są dwie kampanie, na które składa się wiele misji o różnorodnych zadaniach i celach, jak niszczenie wrogich instalacji rakietami Tomahawk, zadania ratunkowe itp.

W grze położono nacisk na jak najwierniejsze odtworzenie rzeczywistości, dlatego też opanowanie wszystkich niuansów sterowania okrętem oraz obsługi jego przyrządów i systemów uzbrojenia, będzie niezbędne do utrzymania się przy życiu i wykonania nawet najprostszego zadania. Dokładnie oddano charakterystykę oraz parametry okrętów nawodnych i podwodnych, jak również znajdujące się na nich systemy: sonar, radar, komputerowa analiza celów itp.

Całość oparta jest o zaawansowany trójwymiarowy silnik graficzny. W grze znajduje się ponad 250 świetnie wymodelowanych obiektów, jak chociażby: rosyjskie trałowce, francuskie samoloty Mirage oraz wiele innych. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi dowodzenie wielkimi okrętami nie stanowi większego problemu. Rozgrywce towarzyszą bardzo sugestywne i realistyczne odgłosy dźwiękowe. Dla wielu graczy jest ona możliwa na serwerach EA.COM.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 165 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Sub Command: Akula Seawolf 688(I)

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Sub Command: Akula Seawolf 688(I)

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 350MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Sub Command: Akula Seawolf 688(I) - recenzja gry
Sub Command: Akula Seawolf 688(I) - recenzja gry

Recenzja 8 listopada 2001, 09:51

Oczywiście najciekawszym rozwiązaniem jest uczestniczenie w kampanii, gdyż tylko ona oferuje zadania połączone ze sobą wątkiem fabularnym, przez co mamy wrażenie brania udziału w prawdziwym konflikcie. Niestety tryb kampanii przeznaczony jest raczej dla ludzi dysponujących dużą ilością czasu wolnego.