Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Strip Poker Exclusive 2 (PC)

Strip Poker Exclusive 2 PC

Strip Poker Exclusive to adresowana do pełnoletnich odbiorców gra karciana, wyprodukowana przez studio deweloperskie Emotion Design. Gracze mają okazję zagrać w rozbieranego pokera z seksownymi kobietami. Zabawę urozmaicają filmowe sekwencje, ilustrujące reakcje rywalek.

Logiczne | hazardowe | karciane | Poker | erotyczne

PC Windows
Okładka Strip Poker Exclusive 2 (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27października2006

27października2006

pudełko PL

Strip Poker Exclusive 2 to już druga odsłona cyklu gier logicznych o silnym zabarwieniu erotycznym, która powstała w polskim studiu Emotion Design.

Pod względem konwencji program nie odbiera od innych produktów tego typu. Celem zmagań jest zwycięstwo w kolejnych partiach gry w pokera, które premiowane jest rozebraniem rywalizującej z nami partnerki. Autorzy zaimplementowali siedem atrakcyjnych przeciwniczek: Ewę, Alicję, Wiolettę, Basię, Gosię, Kasię i Monikę – każda z nich prezentuje odmienny styl, co bezpośrednio przekłada się na poziom trudności. Program tradycyjnie oszukuje ile wlezie – kobiety od razu rezygnują z walki przy silniejszych rozdaniach, lub przy korzystniejszej dla gracza wymianie kart, nawet przy niskich stawkach. W programie istnieje też algorytm odpowiedzialny za blef, chociaż w większości przypadków agresywna rozgrywka ze strony dziewczyn automatycznie przekłada się na posiadane przez nie mocnego układu kart.

Jedną z ciekawszych funkcji Strip Poker Exclusive 2 jest możliwość wyboru rodzaju talii. Grać możemy w klasycznego pokera z 32 kartami, a także w rozszerzoną wersję z 52 kartami. Ostatnią opcją przewidzianą w programie są zmagania z pełną talią, w której dodatkowo występują dwa jokery. Te ostatnie mogą zastąpić dowolną kartę w budowanym układzie.

Program charakteryzuje się dobrej jakości materiałem filmowym, który wyświetlany jest w trakcie całej rozgrywki. Oprócz scen rozbieranych, program umożliwia również obejrzenie krótkich sekwencji zachęcających graczy do dalszej zabawy. Podczas zmagań można ofiarować dziewczynie prezent, uruchamiający niedostępną normalnie animację.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 82 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Gry podobne do Strip Poker Exclusive 2

Wymagania wiekowe Strip Poker Exclusive 2

18+

Wymagania sprzętowe Strip Poker Exclusive 2

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Penitum III 500 MHz, 32 MB RAM, karta graficzna 4 MB, 700 MB HDD