Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Street Dance (PS2)
OkładkaStreet Dance (PS2)

Street Dance PS2

Street Dance jest grą taneczną przygotowaną przez zespół deweloperski studia Broadsword Interactive z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation 2. Gracze mają okazję sprawdzić swoje wyczucie rytmu, skacząc na dołączonej do zestawu macie.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Street Dance Premiera PS2

3listopada2006

producent: Broadsword Interactive wydawca: Oxygen Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Street Dance

B-Boy

Britney's Dance Beat

Dance Factory

Street Dance to gra taneczna przeznaczona wyłącznie dla konsoli PlayStation 2. Jej twórcy, czyli ludzie z Oxygen Games, równolegle wydali bardzo podobną produkcję opatrzoną tytułem Dance Fest. Obie pozycje opierają się na tych samych zasadach – różnią je jedynie dostępne piosenki oraz miejsca, w których przychodzi się nam bawić.

W Street Dance wyginamy ciało na ulicach i balkonach. Sterowanie, jak w innych produkcjach tego typu, odbywa się z użyciem specjalnej maty podłączanej do konsoli. Do wyboru mamy kilka poziomów trudności. Na łatwym wykorzystujemy tylko 4 kierunki poruszania się po macie. Na średnim i trudnym liczba ta wzrasta do 8. Znajdziemy również tryb Workout, w którym dzięki licznikowi kalorii przekonujemy się, jakie cuda potrafi uczynić godzina tańca przed ekranem. I to nie wszystko, gdyż istnieje opcja zapisywania naszych sekwencji kroków po macie. Dzięki temu możemy nagrać dowolną kombinację ruchów, a następnie do niej tańczyć.

Bawimy się w rytmie ulicznych hitów takich zespołów jak Kelis (Milkshake), All Saints (Lady Marmalade), The Pussycat Dolls (Beep) czy Charlie Brown (I Like Dat). Do konsoli możemy podpiąć drugą matę i skakać we dwie osoby równolegle. Inną opcją gry wieloosobowej (dla maksymalnie ośmiu osób) jest zorganizowanie turnieju, w którym każdy z graczy tańczy do tej samej piosenki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Street Dance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Street Dance Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • mata do tańczenia