Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Stone Quarry Simulator (PC)
OkładkaStone Quarry Simulator (PC)

Symulator kamieniołomu 2012 PC

Stone Quarry Simulator

Symulator, w którym możemy zasiąść w maszynach wykorzystywanych podczas pracy w kamieniołomach. Zabawa polega głównie na zbieraniu kruszywa i transportowaniu go do dalszej obróbki. Do naszej dyspozycji oddano siedem różnorodnych pojazdów, w tym m.in.

Symulacje

Symulator kamieniołomu 2012 Premiera PC

28czerwca2011

pudełko PL

23marca2012

producent: astragon Entertainment wydawca: Excalibur Games wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Symulator kamieniołomu 2012

Symulator Farmy 2009

Symulator Demolki

Woodcutter 2014 Anthology

Symulator kamieniołomu 2012 (wydany w krajach anglojęzycznych pod tytułem Stone Quarry Simulator, a w Niemczech jako Steinbruch-Simulator 2012) to gra symulacyjna, która pozwala zasiąść w maszynach wykorzystywanych podczas pracy w kamieniołomach. Całość opracowała specjalizująca się w tego rodzaju nietypowych produkcjach firma Astragon.

Do dyspozycji gracza oddano siedem różnorodnych pojazdów, wśród których znajdziemy m.in., ładowarkę łyżkową, wywrotki oraz kruszarkę łańcuchową. Wszystkie maszyny zostały drobiazgowo odtworzone z olbrzymim przywiązaniem do detali. Dzięki temu ich sposób działania i system sterowania pokrywają się z rzeczywistością. W pracy korzystamy też z cały arsenału innych środków, takich jak np. materiały wybuchowe czy wiertła. Cały ten sprzęt służy do wydobywania i obróbki trzech rodzajów skał - marmuru, wapnia i granitu.

Zabawa polega głównie na zbieraniu kruszywa i transportowaniu go do dalszej obróbki. Całość została tak zaprojektowana, aby gracz mógł dokładnie poznać wszystkie etapy produkcji. Rozgrywkę urozmaica aspekt ekonomiczny polegający na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Musimy dbać o pokrywanie kosztów działalności, do czego służą pieniądze zarobione na zakończonych już zadaniach. Tylko w ten sposób można zachować ciągłość pracy kamieniołomu. Zaoszczędzone fundusze wydajemy na nowe pojazdy i maszyny, co odblokowuje dostęp do kolejnych kamieniołomów.

Symulator kamieniołomu zbudowano w oparciu o w pełni trójwymiarowy silnik graficzny, który pozwala na wyświetlanie sporej ilości detali, zarówno maszyn, jak i otoczenia. Wirtualną pracę urozmaica system zmiany pór dnia oraz warunków pogodowych.

Ostatnia modyfikacja 23 marca 2012

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Symulator kamieniołomu 2012: Odpowiednia dla każdego wieku.

Symulator kamieniołomu 2012 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2 GHz
  • 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza); 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7