Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Stacked with Daniel Negreanu (PC)

Stacked with Daniel Negreanu PC

Stacked to symulacja gry w Pokera w odmianie zwanej „Texas Hold'em”, stworzona przez zespół 5000ft. Inc. znany dotychczas dzięki dwóm pozycjom z serii Army Men (tj. Army Men: World War - Team Assault oraz Army Men: Green Rogue).

Sportowe | hazardowe | karciane

PC Windows
Okładka Stacked with Daniel Negreanu (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30maja2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stacked to symulacja gry w Pokera w odmianie zwanej „Texas Hold'em”, stworzona przez zespół 5000ft. Inc. znany dotychczas dzięki dwóm pozycjom z serii Army Men (tj. Army Men: World War - Team Assault oraz Army Men: Green Rogue). W zamierzeniach twórców, ma ona stanowić niespotykaną dotąd jakość w tej dziedzinie, dzięki zastosowaniu weń specjalnego systemu pokerowej sztucznej inteligencji „The Poki Artificial Intelligence”, który przez ponad 10 lat opracowywany był na Uniwersytecie Alberta. Potrafi on wybierać odpowiednie zagrania w zależności od taktyki jaką przyjmuje oponent, jest również w stanie wychwycić pewne określone tendencje gry przeciwnika i wykorzystać je do odniesienia zwycięstwa.

W prace nad tym tytułem zaangażowany był sam Daniel Negreanu, jeden z najlepszych pokerzystów świata (m.in. gracz roku 2004 według organizacji ESPN) i to właśnie on w trybie tutorial (szkoły pokerowej), wyjaśnia początkującym użytkownikom podstawowe zasady pokera, a także uczy zaawansowanych technik i strategii stosowanych w autentycznych turniejach. W trybie kariery zaś, poza różnymi zawodnikami z niższej i średniej półki, możemy zmierzyć się z takimi postaciami pokerowej sceny jak Josh Arieh, Jennifer Harman, Erick Lindgren, Carlos Mortenson, Evelyn Ng oraz David Williams. Ponadto Stacked oferuje możliwość rozgrywki online z innymi graczami. Można organizować zwykłe spotkania towarzyskie z kolegami lub też całe turnieje. Dla ułatwienia łączności pomiędzy poszczególnymi osobami autorzy zaopatrzyli ten produkt w narzędzia do komunikacji tekstowej i głosowej.

Dobrym uzupełnieniem tej produkcji jest nowoczesny trójwymiarowy engine graficzny. Postarano się o wierne odwzorowanie pomieszczeń (m.in. kasyn w Las Vegas) w jakich toczone są mecze, a samych zawodników, w tym tych wymienionych powyżej, przeniesiono do programu dzięki technice „full motion video”. Rzecz jasna posiadają oni swoje naturalne głosy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Oczekiwania czytelników: 3.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Stacked with Daniel Negreanu

Klasyfikacja PEGI Stacked with Daniel Negreanu

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Stacked with Daniel Negreanu jesienią zadebiutuje w Europie
Stacked with Daniel Negreanu jesienią zadebiutuje w Europie

wiadomość30 czerwca 2006

W swoim oświadczeniu prasowym brytyjski Eidos ujawnił, że zamierza sprowadzić na Stary Kontynent grę Stacked with Daniel Negreanu, która na razie dostępna jest jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, w wersji na PC, PS2 i PSP.

Wykorzystaj save’y z PS2 na PSP!
Wykorzystaj save’y z PS2 na PSP!

wiadomość29 marca 2006

Ciekawą wiadomość podała ostatnio firma Myelin Media. Otóż jej najnowsza produkcja, traktująca o pokerze, czyli Stacked With Daniel Negreanu, umożliwi nam synchronizację stanów gry pomiędzy stacjonarną konsolą PlayStation 2, a handheldem PlayStation Portable.

STACKED with Daniel Negreanu w przedsprzedaży

wiadomość24 września 2005

Firma Myelin Media poinformowała, iż rozpoczęła kampanię przedsprzedaży swojego najnowszego produktu, STACKED with Daniel Negreanu, oferującą możliwość rozgrywek w odmianę pokera zwaną Texas Hold'em. Wszyscy, którzy zdecydują się na nabycie gry w przedsprzedaży otrzymają bonusową płytę DVD zawierającą ekskluzywne filmy z tworzenia gry, porady oraz wywiady z siedmioma profesjonalnymi pokerzystami.

MTV gra w pokera z Myelin Media
MTV gra w pokera z Myelin Media

wiadomość7 lipca 2005

Firma Myelin Media oświadczyła, że dogadała się z MTV Games (nowopowstałym oddziałem Viacom Inc.) w sprawie współpracy dotyczącej gry pokerowej pt. STACKED with Daniel Negreanu.