Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Bridge 3000 (PC)
OkładkaBridge 3000 (PC)

Brydż 3000 PC

Bridge 3000

Bridge 3000 (pol. Brydż 3000) to rozbudowana, wirtualna symulacja gry w brydża, przygotowana przez pracowników polskiej firmy Techland. Całość umożliwia rywalizację zarówno z przeciwnikiem sterowanym przez komputer, jak i z prawdziwymi graczami.

Logiczne | hazardowe | karciane | Brydż

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Brydż 3000 Premiera PC

10października2001

pudełko PL

10października2001

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Brydż 3000

GOTO Bridge II

Hoyle Cards Games

Pasjanse

Bridge 3000 (pol. Brydż 3000) to rozbudowana, wirtualna symulacja gry w brydża, przygotowana przez pracowników polskiej firmy Techland. Całość umożliwia rywalizację zarówno z przeciwnikiem sterowanym przez komputer, jak i z prawdziwymi graczami (zmagania poprzez sieć lokalną, Internet lub przy jednym komputerze). Twórcy programu postawili na mnogość opcji rozgrywki (dostępne jest nawet podglądanie kart rywali) oraz prosty, intuicyjny interfejs, który można samodzielnie skonfigurować. Do tego dochodzi możliwość wyboru talii kart (cztery zestawy), tła rozgrywki (osiem wariantów kolorystycznych), a także sposobu prezentowania danej gry (tryb 2D lub pseudo 3D).

Co więcej, autorzy przygotowali szereg cennych podpowiedzi dla początkujących brydżystów, dzięki którym uczą się licytować i poznają większość najważniejszych zagrywek. Z kolei doświadczeni gracze mogą liczyć na wysoki poziom każdej licytacji w dziesięciu różnych systemach (acol, acbl yellow card system, wspólny język, nasz system, bridge world standard, kapland-scheinwold, precision, standard american, two over one, system naturalny). Grafikę programu można ustawić w rozdzielczościach do 1600x1200.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 4,1 / 10 na podstawie 54 głosów czytelników.

Brydż 3000 cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Brydż 3000: Odpowiednia dla każdego wieku.